reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imprezy okolicznościowe - gdzie warto organizować i jak z kosztami??

Szanowne Mamuśki ;) możecie polecić jakiś fajny lokal we Wrocławiu? Ktoś może robił urodzinki w Cukierkowie albo Czekoladziarni?
 
reklama
wszystko zależy w jakim wieku solenizant i goście :)

moja córka była raz w galerii atoa dzieciaczki robiły rózne ozdoby, wypalały z gliny i ze szkła obrazki ( panie wypalaly w piecu, dzieciaczki od strony manualnej działały)
z animatorem mogę polecić blisko rynku w bramie...na więziennej?chyba tak, już teraz nie pamiętam dokładnie

ps, teraz doczytałam, że trzylatek :) może jednak kinderplaneta?
 
A myślałaś może o organizacji takich urodziny w Loopy's World na Bielanach? Tam jest bardzo korzystna oferta i naprawdę fajne urodziny.
 
Jak dla mnie najlepisze miejsce na organizację urodzin we Wrocławiu to Loopy's World :) Fajnie jest to zorganizowane, czas na poczęstunek i na zabawę, no i niedrogo :)
 
Imprezy okolicznościowe, wesela, komunie możesz organizować w restauracji Wega. Mają ładne sale, podczas wesela sala est bardzo ładnie wystrojona, obsługa jest miła a co najważniejsze za zorganizowanie jakiejś uroczystości wcale nie jest tak drogo jak w porównaniu z innymi restauracjami.
Link do: Imprezy okolicznościowe - wesele, komunia Orzesze, Mikołów, Żory tutaj możesz zobaczyć wystrój sali i znaleźć bardziej szczegółowe informacje.
 
Restauracja Ha Noi na ul. Legnickiej 32 we Wrocławiu ma bardzo dobre ceny jeśli chodzi o tego rodzaju imprezy okolicznościowe, już od 40zł/os. Kuchnia jest chińsko-wietnamska, ale na życzenie gości przygotowywane są również bardzo dobre dania polskie.
Są 2 sale, jedna na 25 osga na 50 osób. Dostępny także kącik dla dzieci. Osobiście polecam
 
Dziewczyny przepraszam, że tak Wam wchodzę na wątek ale chciałabym Was zaprosić do mojego sklepu
z ubraniami dla dzieci.
Link do: Q-ba Style | Facebook
Są to ubranka tyko i wyłącznie polskich producentów, świetna jakość modne fasony.
Teraz jest sporo rzeczy na letniej wyprzedaży myślę, że znajdziecie coś dla swoich pociech.
Kontakt przez mój fanpage na FB. Jest konkurs i zapraszam do wzięcia w nim udziału. Odnośnie rozmiarów pytajcie
 
reklama
Do góry