reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imprezy okolicznościowe - gdzie warto organizować i jak z kosztami??

Mystique

mama cesarzyka
Dołączył(a)
20 Luty 2010
Postów
110
Miasto
Wrocław
Witam wrocławianki :-)


W lipcu urodzę córę i zastanawiam się już teraz nad zorganizowaniem Chrzcin .
Niestety , moje mieszkanko nie pomieści jednorazowo przy stole więcej niż 6 osób dlatego zmuszona będę organizować Chrzest w lokalu ..

I tu nasuwają mi się pytania :

- gdzie ?
- jak ?
- i za ile ?? :sorry2:

Znacie może w miarę tanie i dobre lokale na organizację takiej imprezy??
Z jakim kosztem muszę się liczyć od osoby - wliczając w to wyżywienie ,tj obiad, jakiś deser , owoce itd....

Poradźcie proszę ;-)
 
reklama
Hej
Koszt 4 lata temu to było w granicach 60 zł (w leśnicy) . teraz bliżej 100. godny polecenia jest lokal w okolicach cmantarza osobowickiego ale to jeszcze pytanie gdzie Wy mieszkacie ;-)
Restauracja Rodzinna, wesela, chrzciny, przyjęcia okolicznosciowe my znamy ten lokal ze stypy i muszę przyznać, że porządna obsługa. Latem jest możliwość wyjścia na taras...:-) dość uroczo :-) w linku masz przykładowe menu to będziesz mieć w innych lokalach porównanie czy dają mniej czy więcej w takiej cenie. I jeżeli o tym już myślisz to najpierw rezerwuj salę, a potem datę chrzcin w kościele uzgadniaj.
 
Ostatnia edycja:
no tak , zapomniałam napisać jaka lokalizacja :zawstydzona/y:

mieszkamy na Zaporoskiej - chrzest w kościele K. Boromeusza na Kruczej..
ideałem było by coś fajnego w okolicach :happy:

jenyy, strasznie drogo to wychodzi...


z tego co się zorientowałam do tej pory w tym kosciele chrzci się "hurtowo" w kazdą 3 niedzielę miesiąca..takze nie bardzo jest możliwość negocjacji daty ..

chociaż ....kto wie
 
Ostatnia edycja:
zawsze masz możliwość :p, a hurtowo to teraz wszędzie :p
my byliśmy sami bo data hurtowego nam nie pasowała. A zawsze można powiedzieć, że musicie dostosować sie do chrzestnych :-)

p.s. moja baaardzo stara parafia, chrzest i komunie tam miałam :-)
 
Ja robilam chrzciny teraz w maju w restauracji Hotelu Diament na ul. Muchoborskiej. Koszt 80 zl od osoby. Podobna ceny sa w restauracjach w centrum, ale tam menu znacznie skromniejsze.. W tej cenie mialam zupe (z 3 do wyboru), obiad ( 3 sztuki miesa do wyboru z sosami + ziemniaki, kluski, pieczone ziemniaczki + 3 surowki), napoje (woda, soki, napoje gazowane), kawa herbata bez ograniczen + 3 rodzaje ciasta. Co zostalo to zapakowali. Generalnie full wypas, wszyscy bardzo zadowoleni. Maja nawet krzeselko dla dziecka. Impreze robilismy na 15 osob.
 
Hej,
Piszę bo koleżanka załatwiała chrzciny wnukowi i załatwiła je w kawiarni w Politechnice ( budynek z okrągłymi oknami) 35 zł za osobę obiad z deserem, jedyny mankament że sala jest dzielona z kawiarnią dla studentów, ale podobno w cichym
, odosobnionym miejscu sali...jak będzie po to napisze czy sobie chwalą. dla kogoś kto nie dysponuje miejscem w domu cena 35 zł jest raczej super atrakcyjna :-)
 
Ja robilam chrzciny teraz w maju w restauracji Hotelu Diament na ul. Muchoborskiej. Koszt 80 zl od osoby. Podobna ceny sa w restauracjach w centrum, ale tam menu znacznie skromniejsze.. W tej cenie mialam zupe (z 3 do wyboru), obiad ( 3 sztuki miesa do wyboru z sosami + ziemniaki, kluski, pieczone ziemniaczki + 3 surowki), napoje (woda, soki, napoje gazowane), kawa herbata bez ograniczen + 3 rodzaje ciasta. Co zostalo to zapakowali. Generalnie full wypas, wszyscy bardzo zadowoleni. Maja nawet krzeselko dla dziecka. Impreze robilismy na 15 osob.

My mieliśmy wesele w Hotelu Diament i też byliśmy bardzo zadowoleni. Teraz myślimy o chrzcinach w tym hotelu, no ale najpierw się musi narodzić nasze dzieciatko :)
 
a super temat... dziewczyny a nie znacie jakiegos dobrego kateringu ktory mozna zamowic do domku?mamy chrzciny 29maja i powiem szczerze ze przeraza mnie przygotowywanie wszystkiego dla ok 20osob. Bede wdzieczna za jakies namiary w przyzwoitej cenie.
 
My robimy chrzciny we wrześniu a impreza będzie w Karczmie Młyńskiej na Ostrowie Tumskim. Lokalizacja super, a cena chyba normalna- 88 zł od osoby.
 
reklama
jak będę w sklepie to wezmę ulotkę pod domem mamy taki mały sklepik, w którym sprzedają gotowe obiady, to wezmę namiary i zapytasz co i jak bo wiem ze u nich zależy od wielkości zamówienia. pierogi mi smakowąły i gołąbki innych rzeczy nie kupowałam :-) więc nie wiem
 
Do góry