reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro - 10 dzień po transferze

reklama
Cześć !
Dawno mnie tu nie było !
Słuchajcie podeszliśmy jeszcze raz do in vitro !
i wielkie rozczarowanie , wczoraj mijałam punkcję po przebudzeniu usłyszałam 11 jajeczek uuu stwierdziłam uuu super !!!
dziś zadzwoniono do mnie i szok :-(
Tylko mam 2 zarodki 😕
Moja doktor powiedziała żebym poczekała 5 dni aż moje zarodki Będą silniejsze , dziś usłyszałam ze transfer będzie w 3 dobie bo są tak słabe ze nie dotrzymają do 5 doby!!!
Miał ktoś taka sytuacje ??
 
Cześć !
Dawno mnie tu nie było !
Słuchajcie podeszliśmy jeszcze raz do in vitro !
i wielkie rozczarowanie , wczoraj mijałam punkcję po przebudzeniu usłyszałam 11 jajeczek uuu stwierdziłam uuu super !!!
dziś zadzwoniono do mnie i szok :-(
Tylko mam 2 zarodki 😕
Moja doktor powiedziała żebym poczekała 5 dni aż moje zarodki Będą silniejsze , dziś usłyszałam ze transfer będzie w 3 dobie bo są tak słabe ze nie dotrzymają do 5 doby!!!
Miał ktoś taka sytuacje ??
Bardzo często zarodki właśnie są transferowane w 3 dobie bo w macicy mają większe szanse na przeżycie niz na szkiełku. A jak z nasieniem męża? Bo właśnie zazwyczaj w 3 dobie włącza się czynnik męski i może stąd decuzja o wcześniejszym transferze.
 
Cześć !
Dawno mnie tu nie było !
Słuchajcie podeszliśmy jeszcze raz do in vitro !
i wielkie rozczarowanie , wczoraj mijałam punkcję po przebudzeniu usłyszałam 11 jajeczek uuu stwierdziłam uuu super !!!
dziś zadzwoniono do mnie i szok :-(
Tylko mam 2 zarodki [emoji53]
Moja doktor powiedziała żebym poczekała 5 dni aż moje zarodki Będą silniejsze , dziś usłyszałam ze transfer będzie w 3 dobie bo są tak słabe ze nie dotrzymają do 5 doby!!!
Miał ktoś taka sytuacje ??
Mam 4,5letnia corke z tranfesru w 3ciej dobie jedynego zarodka, ktory z 9 pobranych do tej 3ciej doby dotrwal.
Powodzenia!
 
Cześć dziewczyny !
dzis jestem załamana , w sobotę miałam OP wyciągnięcie jajeczek , i tu schody anestezjolog podał mi pierwszy zastrzyk a mi ręka zesztywniała ból niesamowity , powiedziałam od razu co mi się dzieje anestezjolog wyjął igle i ulokował ja w dłoni później zasnęłam i obudziłam się w pokoju ;-) wyciągnęliśmy 11 jajeczek , o super pomyślałam .
Następnego dnia dzwonią do mnie z kliniki i tu rozczarowanie mamy tylko 2 dobre zarodki klasy B słabo się rozwija 😕reszta się nie nadaje 😕
Jest sobota 2 w nocy , budzę się z ogromnym bólem ręki , ręka jest jak bańka spuchnięta czerwona przykładam Lód biorę przeciwbólowe i kładę się spać rano się budzę ręka nadal jest spuchnięta dzwonię do kliniki każą jechać na pogotowie , na pogotowiu dowiaduje się ze mam zapalenie mięśnia :-(
Dziś pojechałam do kliniki na transfer tych dwóch zarodków , moja Pani ginekolog mówi ,, mmm dziwne macica jest już nisko „”
Oczywiście pytam się czy to nie przeszkadza w tym ona twierdzi ze nie ( ja czytam zupełnie co innego w internecie )
Czarno to wszystko widzę :-(
Proszę powiedzcie mi jak to było u was
 
Cześć dziewczyny !
dzis jestem załamana , w sobotę miałam OP wyciągnięcie jajeczek , i tu schody anestezjolog podał mi pierwszy zastrzyk a mi ręka zesztywniała ból niesamowity , powiedziałam od razu co mi się dzieje anestezjolog wyjął igle i ulokował ja w dłoni później zasnęłam i obudziłam się w pokoju ;-) wyciągnęliśmy 11 jajeczek , o super pomyślałam .
Następnego dnia dzwonią do mnie z kliniki i tu rozczarowanie mamy tylko 2 dobre zarodki klasy B słabo się rozwija 😕reszta się nie nadaje 😕
Jest sobota 2 w nocy , budzę się z ogromnym bólem ręki , ręka jest jak bańka spuchnięta czerwona przykładam Lód biorę przeciwbólowe i kładę się spać rano się budzę ręka nadal jest spuchnięta dzwonię do kliniki każą jechać na pogotowie , na pogotowiu dowiaduje się ze mam zapalenie mięśnia :-(
Dziś pojechałam do kliniki na transfer tych dwóch zarodków , moja Pani ginekolog mówi ,, mmm dziwne macica jest już nisko „”
Oczywiście pytam się czy to nie przeszkadza w tym ona twierdzi ze nie ( ja czytam zupełnie co innego w internecie )
Czarno to wszystko widzę :-(
Proszę powiedzcie mi jak to było u was
Kasiu udało się?
 
reklama
Kasiu co u Ciebie?
Podchodziliście kolejny raz?
Tak , złożyłam już wszystkie dokumenty , zrobiłam w tamtym miesiącu jeszcze jeden raz biopsje macicy dla pewności ze wszystko jest w porządku ,
Moja Pani doktor zaproponowała dla mojego męża biopsje jąder , sprawdzenie nasienia DNA i wybranie tych plemników które są prawidłowej budowy do zapłodnienia in vitro .
I tu moje pytanie czy wasi mężowie mieli biopsje?
I tak pozyskane nasienie ?
 
Do góry