reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

Spokojnie Kochana.
Poziomy hormonów wahają się w ciągu doby. Może akurat trafiłaś na spadek progesteronu i ukrwienie było minimalnie mniejsze. A może akurat miałaś spokojny dzień i byłaś bardziej wyluzowana niż zwykle i dlatego takie osczicie. My jesteśmy spięte więc nasz organizm również.... Teraz musimy uzbroić się w cierpliwość ❤️❤️
może masz rację z tym spadkiem proga bo wcześniej spóźniłam się z tabletką progesteronu 😥
 
reklama
Powiedzcie co można na ból głowy i objawy przeziębienia w ciąży
Bierzesz magnez? Ja na początku ciąży borykałam się ze strasznym bólem głowy. Lekarka poleciła cytrynian magnezu. Po kilku dniach jak ręką odjął. A przeziębienie to takie domowe sposoby chyba najlepsze. Czosnek. Miód. Ból gardła to płukanie woda z solą. Ciepłe okłady.
 
Do góry