reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

reklama
O nie... Jak mi przykro 😟 Tule mocno ... jak wygląda teraz wasza sytuacja? Macie jeszcze jakieś zarodeczki?
Tak, mamy jeszcze jeden. Lekarz mój jest na urlopie, zobaczymy jaki będzie miał dla mnie plan.
Teraz brałam 2x1 luteina dopochwowo, co 6 godzin luteina podjęzykowa i rano jeden prolutex. Dzisiaj badałam też progesteron i mam 78.28 ng/ml (badany przed wzięciem leków)

Brałam też encorton 1 tabletkę i acesan 1 tabletkę ,estrofem 2x1

Godzinę przed transferem miałam kroplówkę z atosibanu i dodatkowo EmbryoGlue
 
Tak, mamy jeszcze jeden. Lekarz mój jest na urlopie, zobaczymy jaki będzie miał dla mnie plan.
Teraz brałam 2x1 luteina dopochwowo, co 6 godzin luteina podjęzykowa i rano jeden prolutex. Dzisiaj badałam też progesteron i mam 78.28 ng/ml (badany przed wzięciem leków)

Brałam też encorton 1 tabletkę i acesan 1 tabletkę ,estrofem 2x1

Godzinę przed transferem miałam kroplówkę z atosibanu i dodatkowo EmbryoGlue
Ważne , że macie jeszcze mrozaczka. Byłaś obstawiona lekami. Zarodek był badany? Jeśli nie może tu był problem. Trzymam już mocno kciuki za kolejny transfer ❤️
 
Tak, mamy jeszcze jeden. Lekarz mój jest na urlopie, zobaczymy jaki będzie miał dla mnie plan.
Teraz brałam 2x1 luteina dopochwowo, co 6 godzin luteina podjęzykowa i rano jeden prolutex. Dzisiaj badałam też progesteron i mam 78.28 ng/ml (badany przed wzięciem leków)

Brałam też encorton 1 tabletkę i acesan 1 tabletkę ,estrofem 2x1

Godzinę przed transferem miałam kroplówkę z atosibanu i dodatkowo EmbryoGlue
Strusio ma rację! Ważne, że jest jeszcze mrozaczek! Choć wiem jak teraz Ci źle to jest jeszcze nadzieja na szczęśliwe zakończenie tej procedury 🍀
Mieliście nacinanie otoczki?
 
Strusio ma rację! Ważne, że jest jeszcze mrozaczek! Choć wiem jak teraz Ci źle to jest jeszcze nadzieja na szczęśliwe zakończenie tej procedury 🍀
Mieliście nacinanie otoczki?
Może dziwnie to zabrzmi ale mi pomaga taki sposób myślenia : jeśli coś miałoby być nie tak ( np. Chore dziecko) to osobiście życzę samej sobie żeby beta przy następnym transferze nawet nie drgnęła. Wiem, że ujemna beta po transferze to duży smutek ( sama przy ostatnim transferze doświadczyłam) ...ale rozbudzone nadzieje przez pozytywną betę a potem poronienie jest jeszcze gorsze 😔 ( tego niestety doświadczyłam już 4 razy ..)
 
Dziewczynki. Wczoraj pojechałam do Łodzi na badanie allo mlr z mężem po 3 szczepieniach. Jest stres ( wynik dopiero za 2-3 tyg) ale i nadzieja, że jeśli allo urosło ... to może w końcu się uda ❤️ mówię sobie , że do 3 razy sztuka 😜 ( to będzie mój 3 transfer, 1- udany poronienie, 2-beta nie drgnęła).
Szykuje się do podejścia z dwoma blastkami we wrześniu ( mam w tym miesiącu urodziny i mam nadzieję, że będą udane 😁)
 
Dziewczynki. Wczoraj pojechałam do Łodzi na badanie allo mlr z mężem po 3 szczepieniach. Jest stres ( wynik dopiero za 2-3 tyg) ale i nadzieja, że jeśli allo urosło ... to może w końcu się uda ❤️ mówię sobie , że do 3 razy sztuka 😜 ( to będzie mój 3 transfer, 1- udany poronienie, 2-beta nie drgnęła).
Szykuje się do podejścia z dwoma blastkami we wrześniu ( mam w tym miesiącu urodziny i mam nadzieję, że będą udane 😁)
Muszą być udane 🙂 . Teraz zdrowo się odżywiaj, witaminki i do dzieła kochana
 
Dziewczynki. Wczoraj pojechałam do Łodzi na badanie allo mlr z mężem po 3 szczepieniach. Jest stres ( wynik dopiero za 2-3 tyg) ale i nadzieja, że jeśli allo urosło ... to może w końcu się uda ❤️ mówię sobie , że do 3 razy sztuka 😜 ( to będzie mój 3 transfer, 1- udany poronienie, 2-beta nie drgnęła).
Szykuje się do podejścia z dwoma blastkami we wrześniu ( mam w tym miesiącu urodziny i mam nadzieję, że będą udane 😁)
Trzymam mocne kciuki za wyniki 🙂
 
reklama
Do góry