reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

Zaczynam swą przygodę z invito drugi raz. Przypomnę mam 14 miesięczna córkę. I mrożaczki na nas czekają. Po usunięciu tarczycy dostałam już zielone światło. Dziś jestem po pierwszej wizycie. Wymazy pobrane. W przyszłym tygodniu reszta badań. Chcę wszystko w tym cyklu ogarnąć, a w kolejnym transfer. Trzymajcie kciuki żeby nie było żadnych niespodzianek 😉
 
reklama
Hej dziewczyny wiem że niektóre z was badają immunologię, z partnerem robiliśmy badanie kariotypu i u niego jest taki komentarz "w kariotypie występuje polimorfizm dotyczący heterochromatyny zlokalizowanej w ramionach długich chromosomu Y " wiecie co to oznaczać? Spotkała się któraś z was z taki wpisem?
 
Jasne Basiulkaa, podaję jakie mam leki :)
Estrofem 2 mg, 1 op. 28 tabletek, termin ważności: 10/2025
Duphaston 10 mg, 3 op. 20 tabletek, termin ważności: 10/2026 i 11/2026
Cyclogest 400 mg, 1 op. 15 globulek, termin ważności: 07/2025
Lutinus 100 mg, 1 op. 21 tabletek dopochwowych, termin ważności: 03/2023
Luteina 50 mg, 1 op., 30 tabletek podjęzykowych, termin ważności: 06/2023
Opakowania rozpoczęte/ otwarte:
Lutinus 100 mg, 1 op. otwarte, 20 tabletek dopochwowych (1 tabletka zużyta), termin ważności: 03/2023
Luteina 50 mg, 1 op. otwarte, 26 tabletek podjęzykowych (4 tabletki zużyte), termin ważności: 06/2023
Fiołek, bardzo chętnie bym je od Ciebie wzięła. A czy dałoby radę abyś mi je wysłała? Oczywiście zapłacę, tylko zrobisz po prostu pobranie. Jeżeli oczywiście się zgodzisz 🙂🙃 Podaję Ci maila: kromka.1983@tlen.pl
Odezwij się proszę
 
Zaczynam swą przygodę z invito drugi raz. Przypomnę mam 14 miesięczna córkę. I mrożaczki na nas czekają. Po usunięciu tarczycy dostałam już zielone światło. Dziś jestem po pierwszej wizycie. Wymazy pobrane. W przyszłym tygodniu reszta badań. Chcę wszystko w tym cyklu ogarnąć, a w kolejnym transfer. Trzymajcie kciuki żeby nie było żadnych niespodzianek 😉
Trzymam kciuki :)
 
Nie wytrzymałam i pojechałam dzisiaj do innego lekarza bo plamienie nie dawało mi spokoju i najgorszy scenariusz się spełnił 😢 puste jajo, w zeszłym tygodniu był pęcherzyk żółtkowy a dzisiaj nic! Pusto! Nawet żółtkowego nie ma! Wchłonął się? Nie wierze, ze to się dzieje 😢 chcą mnie widzieć w szpitalu na wywołaniu poronienia. Nie umiem w to uwierzyć.
 
Nie wytrzymałam i pojechałam dzisiaj do innego lekarza bo plamienie nie dawało mi spokoju i najgorszy scenariusz się spełnił 😢 puste jajo, w zeszłym tygodniu był pęcherzyk żółtkowy a dzisiaj nic! Pusto! Nawet żółtkowego nie ma! Wchłonął się? Nie wierze, ze to się dzieje 😢 chcą mnie widzieć w szpitalu na wywołaniu poronienia. Nie umiem w to uwierzyć.
Tak mi przykro Olgiha😭😢😭
 
Dziewczyny. Czy jest inny immunolog tak dobry jak Paśnik? Bo nie wiem czy mam szanse dostać się do niego ☹️.
Rozmawiałam z kuzynką która poroniła kilka razy , oboje przebadani w każdy sposób.
Doszłyśmy do wniosku że problemy z zajściem ale i utrzymaniem ciąży mogą być w linii naszego pokolenia w rodzinie,(wada po stronie męskiej i damskiej)
Mój tata ma czworo rodzeństwa .
, moje dwie bratowe raz poroniły , ja nie zachodzę w ogóle, jedna kuzynka poroniła późną ciążę , druga miała problem z zajściem w ciążę, trzecia poroniła kilka razy a zachodzi naturalnie, żona kuzyna też miała problem z utrzymaniem dwóch ciąż.
 
reklama
Dziewczyny. Czy jest inny immunolog tak dobry jak Paśnik? Bo nie wiem czy mam szanse dostać się do niego ☹️.
Rozmawiałam z kuzynką która poroniła kilka razy , oboje przebadani w każdy sposób.
Doszłyśmy do wniosku że problemy z zajściem ale i utrzymaniem ciąży mogą być w linii naszego pokolenia w rodzinie,(wada po stronie męskiej i damskiej)
Mój tata ma czworo rodzeństwa .
, moje dwie bratowe raz poroniły , ja nie zachodzę w ogóle, jedna kuzynka poroniła późną ciążę , druga miała problem z zajściem w ciążę, trzecia poroniła kilka razy a zachodzi naturalnie, żona kuzyna też miała problem z utrzymaniem dwóch ciąż.
Zobacz sobie immunolog Małgorzata Jerzak. Mi ona nie przypadła do gustu, ale w wielu przypadkach bywa skuteczna. Ja poszłam do niej w oczekiwaniu na wizytę u Paśnika, która miałam umówiona na za 3-4 m-ce. Jeszcze na pewno polecają kogoś z południa, Kielc, Katowic ale nie pamiętam nazwiska.
 
Do góry