• 🌿 Kochane/i życzymy Wam spokojnych, dobrych Świąt Wielkanocnych. Takich bez presji, bez „muszę”, bez porównywania się. Niech to będzie czas choć odrobiny odpoczynku. Życzymy Wam ciepła, bliskości i takich małych momentów, w których można na chwilę odetchnąć i pomyśleć: „jest okej”. I trochę więcej łagodności dla siebie, bo naprawdę robicie bardzo dużo ❤️ 🐣 Ściskamy Was świątecznie zespół babyboom.pl
reklama

In vitro 2024 - refundacja

Zapytam . Może coś pozmienia przy kolejnym transferze . Nie mieliśmy robionych też badań genetycznych . Wy dziewczyny do Katowice na badania genetyczne miałybyście skierowanie od waszego lekarza ? Musiałyście się umawiać tam genetyka czy prosto na badania jechałyście?
Wystarczy zadzwonić do Holsamed na Kotlarza 6 i umówić się z partnerem na badanie. Trzeba mieć dokumentację medyczną niepłodności (choć w naszym przypadku nikt jej nie sprawdzał) i na miejscu wystawiane są skierowania i robione badania.
 
reklama
U mnie tez pierwsza procedura bez ani jednego zarodka. Z 6 zapłodnionych jeden dotrwał tylko do czwartej doby i też przestał się rozwijać. Czynnik męski, dopiero po kilku próbach udało się znaleźć jakiekolwiek plemniki. Też jestem w kropce czy startować od razu z kolejną stymulacja czy poczekać i spróbować podciągnąć starego jakąś terapią u androloga. Jednocześnie milion myśli a zarazem pustka w głowie. Przed podejściem do procedury nie miałam bladego pojęcia jak to może siąść na psychikę.
Ja niestety nie mam możliwości czekania, bo w grudniu już mnie nie zakwalifikują do kolejnej procedury. Także idę szybkim tempem.
 
reklama
I jaki wynik?😍ja też pewnie odrazu będę chciała wiedzieć😂
ja jeśli zrobię genetyczne badania to też będę chciała wiedzieć 😅 ale ze podoba mi się idea gender reveal a na dodatek jestem Zosią samosią to pewnie sama bym zorganizowała taką imprezę tylko dla bliskich żeby oni mieli niespodziankę 😄 pewnie bym zrobiła jakieś babeczki z różem/niebieskim w środku i by wszyscy grupowo skonsumowali 😅
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry