reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2024

Katrolina96

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
27 Styczeń 2024
Postów
44
Cześć dziewczyny! Czy jest ktoś z Was kto tak jak ja jest po in vitro i wyczekuje terminu do zrobienia bety? Jest to moj drugi transfer - tym razem miałam transfer 2 zarodków. W środę idę na betę także jestem cała w stresie bo od 2 dni zaczęłam mieć napady kaszlu i modle się aby nie miało to wpływu na to. W moim przypadku i męża jest wszystko prawidłowe, mąż ma nasienia na 6+, zdrowy jak ryba i u mnie wyniki perfecto. Staramy się ponad 3 lata. Trzymajcie razem ze mną kciuki ❤️
 
reklama
Cześć.
Przystąpiliśmy z mężem do procedury invitro.
Jestem po pierwszej punkcji (4 pęcherzyki, jeden pusty, 3 pobrane komórki jajowe), już po godzinie zadzwonił Embriolog z informacją że komórki są niezdolne do zapłodnienia. Czy jest możliwość że podczas kolejnej symulacji a później punkcji pojawią się prawidłowe komórki? Czy jest szansa? Czy wszystkie moje komórki są wadliwe? Czy lekarz może zmienić np leki na stymulacje i przy kolejnej punkcji może być lepiej?
Mam 30 lat, AMH 0,96
Bardzo proszę o odpowiedź..
 
Oczywiście że tak! To tak jakby komuś nie udało się zajść w ciąży przy pierwszym podejściu in vitro i stwierdził że nie próbuje kolejny raz bo na pewno się nie uda. Ludzki organizm jest różny i wszystko się w nim zmienia. Jeżeli teraz doszło do takiej sytuacji to jeżeli jest mądry lekarz to będzie widział problem i zmieni dawki stymulacji, głowa do góry ❤️
 
Hej dziewczyny, ja również podjęłam decyzję o in vitro ☺️ U mnie ze względu na niskie AMH i wiek zaczynam od Androtop. W poniedziałek badania i na 20 do ginekologa po rozpiskę leków. Dodatkowo przyjmuje suplementy. Trzymam kciuki za Was oby nam się udało 🥰
 
Dziękuję za wsparcie, będziemy z mężem walczyć dalej, po prostu bardzo się boję że mam w sobie same wadliwe komórki, że podczas kolejnych punkcji nie znajdzie się żadna komórka prawidłowa do zapłodnienia, nie wiem czy tak może być..
Ale dziękuję za wsparcie i mocno trzymam kciuki również za Was!
Nina a mogę spytać jakie masz AMH i wiek?
Daj znać jak będzie w trakcie stymulacji 🧡
 
Dziękuję za wsparcie, będziemy z mężem walczyć dalej, po prostu bardzo się boję że mam w sobie same wadliwe komórki, że podczas kolejnych punkcji nie znajdzie się żadna komórka prawidłowa do zapłodnienia, nie wiem czy tak może być..
Ale dziękuję za wsparcie i mocno trzymam kciuki również za Was!
Nina a mogę spytać jakie masz AMH i wiek?
Daj znać jak będzie w trakcie stymulacji 🧡
U mnie to wiek 40 lat a AMH 0,37 więc to będzie cud jak się uda 💫
 
reklama
Do góry