reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2024

reklama
Hej,
Mam pytanie do osób po transferze, stosowałyście Embroglue i Atosiban? Jestem po punkcji dziś i zastanawiam się czy wykorzystać te produkty do transferu?
 
Hej,
Mam pytanie do osób po transferze, stosowałyście Embroglue i Atosiban? Jestem po punkcji dziś i zastanawiam się czy wykorzystać te produkty do transferu?
Ja miałam atosiban, Embroglue mi lekarka odradzała. Powiedziała ze gdyby magiczny klej działał to zawsze byłaby ciąża po nim
 
Hej dziewczyny!
Dla mnie im vitro też było czymś o czym nie myślałam..a jednak, po 3 latach starań lekarz powiedział że to najlepszy wybór. Leczę się w tfp w Krakowie, jestem po punkcji, ale lekarz zadecydował że mam za duży progresteron do świeżego transferu i musimy się wstrzymać.
Przy amh 1.3 finalnie zamrozilismy 9 zarodków. Boje się że mimo ilości, mogą one stracić na jakości ponieważ było ich dużo (łącznie jakieś 19).
 
Cześć dziewczyny, ja jestem po punkcji. Jestem w trakcie przyjmowania estrofemu i w środę mam wizytę u Pani Doktor. Jeśli wszystko będzie dobrze to transfer po Wielkanocy 3.04-5.05. I chcialabym zapytać, bo piszecie, że przed transferem trzeba ograniczyć koenzym q10, a po całkowicie odstawić. I się zastanawiam, bo skończyło mi się większość supli, wiec zakupiłam tenfentil ona i od wczoraj go biorę, ale teraz już nie wiem czy czasem go nie odstawić...
 
Do góry