reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

In vitro czechy

Witam moje pytanie brzmi czy ktoś korzystał z was z kliniki jakiejkolwiek w Czechach która prowadzi in vitro z narzeczonym staramy się od 2 lat o dziecko ale nic z tego.dodam że mam PCOS tak zwane POLICYSTYCZNE JAJNIKI i nawet że zwiększeniem dawek leków nic się nie ruszało . Liczyłam się też w klinice leczenia niepłodności ponad rok czasu pieniędzy też poszlo dość dużo i postawiliśmy ostatecznie na in vitro ale w Polsce ceny wahają się od 12 tysięcy w górę A słyszałam że w Czechach jest dużo taniej . Może ktoś korzystał słyszał i wie jakie są naprawdę ceny będę wdzięczna. Pozdrawiam Was 🥺

Ostatnia edycja:
reklama
Rozwiązanie
Witam moje pytanie brzmi czy ktoś korzystał z was z kliniki jakiejkolwiek w Czechach która prowadzi in vitro z narzeczonym staramy się od 2 lat o dziecko ale nic z tego.dodam że mam PCOS tak zwane POLICYSTYCZNE JAJNIKI i nawet że zwiększeniem dawek leków nic się nie ruszało . Liczyłam się też w klinice leczenia niepłodności ponad rok czasu pieniędzy też poszlo dość dużo i postawiliśmy ostatecznie na in vitro ale w Polsce ceny wahają się od 12 tysięcy w górę A słyszałam że w Czechach jest dużo taniej . Może ktoś korzystał słyszał i wie jakie są naprawdę ceny będę wdzięczna. Pozdrawiam Was 🥺
Czesc,
ja tez sie bezskutecznie staram o dziecko, ja z kolei mam endometrioze. Lekarz zasugerowal nam in vitro i tez czytalam, ze w...

Daliam

Zaangażowana w BB
Czesc,
ja tez sie bezskutecznie staram o dziecko, ja z kolei mam endometrioze. Lekarz zasugerowal nam in vitro i tez czytalam, ze w Czechach duzo taniej i sa najlepsi w dziedzinie, wiec co do 2 to chyba prawda (patrzac na statystyki i na stosowane metody) ale co do ceny to obecnie koszt podobny jak w PL... Mimo tego ja bede jechala do Czech, kontaktowalam sie juz z kilkoma klinikami i jak narazie nastawiam sie na ReproGenesis - Pani Monika (polska koordynatorka) jest przeuprzejma, cierpliwa i bardzo reaktywna. Cennik przejrzysty, zasady rowniez; brak dlugiego czekania, mozliwosc wyboru in vitro od razu bez wczesniejszych prob inseminacji. Pozdrawiam i zycze powodzenia! :)

Rozwiązanie
My też myślimy o drugiej próbie in vitro w Czechach, mamy już jedną nieudaną w Polsce i jeżeli mam zapłacić wszystko z własnej kieszeni to chce maksymalizować nasze szanse. Mieliśmy już wstępną wizytę online w prażskiej Europe IVF, wrażenia bardzo pozytywne, ale chyba jeszcze zadzwonię do tej ostrawskiej kliniki żeby mieć porównanie.

Cześć, czy ktoś z Was wie, jaki jest okres przechowywania zarodków w Czechach? W Polsce po wejściu w życie ustawy o leczeniu niepłodności w 2015, zarodki mogą być przechowywane przez 20 lat, a następnie mogą zostać przekazane na rzecz innej niepłodnej pary. Czy ktoś orientuje się, jakie są regulacje prawne w Czechach odnośnie niewykorzystanych zarodków?

reklama
My też myślimy o drugiej próbie in vitro w Czechach, mamy już jedną nieudaną w Polsce i jeżeli mam zapłacić wszystko z własnej kieszeni to chce maksymalizować nasze szanse. Mieliśmy już wstępną wizytę online w prażskiej Europe IVF, wrażenia bardzo pozytywne, ale chyba jeszcze zadzwonię do tej ostrawskiej kliniki żeby mieć porównanie.
Czy możesz podac namiar na Ostravę?

Do góry