reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro w uk

reklama
Odświeżę forum, są tutaj jakieś ciężarne albo mamy IVF w UK? Jestem w ciąży po IVF NHS jeszcze wcześnie (dopiero zaczęliśmy 6 tydzień). Szukam mam, ciężarnych które przechodziły ta sama drogę w UK 🙂
 
Odświeżę forum, są tutaj jakieś ciężarne albo mamy IVF w UK? Jestem w ciąży po IVF NHS jeszcze wcześnie (dopiero zaczęliśmy 6 tydzień). Szukam mam, ciężarnych które przechodziły ta sama drogę w UK 🙂
Witam. Widze ze watek prawie wygasl.
Ja jestem obecnie w drugiej ciazy z ivf w uk. Niestety pierwsza zakonczyla sie poronieniem w 13 tyg.
Teraz mam 12tydz i siedzie jak na szpilkach i czekam na scan. Staram sie myslec pozytywnie ale ciezko po poprzednich przejsciach.
A jak u ciebie? Czy wszystko sie ulozylo i niedlugo czeka cie to rozwiazanie?
 
Witam. Widze ze watek prawie wygasl.
Ja jestem obecnie w drugiej ciazy z ivf w uk. Niestety pierwsza zakonczyla sie poronieniem w 13 tyg.
Teraz mam 12tydz i siedzie jak na szpilkach i czekam na scan. Staram sie myslec pozytywnie ale ciezko po poprzednich przejsciach.
A jak u ciebie? Czy wszystko sie ulozylo i niedlugo czeka cie to rozwiazanie?
Hej! Wiem, ze początki są trudne, bo tez przez to przechodziłam, nie martw się na zapas wszystko będzie dobrze a stres napewno nie jest Twoim przyjacielem.
Nam udało się przy drugim transferze (pierwszy transfer ciąża biochemiczna).
Powiem tak IVF DZIAŁA właśnie spi koło mnie 4 tygodniowe szczęście 😊
 
Hej! Wiem, ze początki są trudne, bo tez przez to przechodziłam, nie martw się na zapas wszystko będzie dobrze a stres napewno nie jest Twoim przyjacielem.
Nam udało się przy drugim transferze (pierwszy transfer ciąża biochemiczna).
Powiem tak IVF DZIAŁA właśnie spi koło mnie 4 tygodniowe szczęście 😊
Bardzo sie ciesze ze ci sie udalo. U mnie to tez drugi transfer ( pierwszy skonczyl sie poronieniem w 13tyg) - tym razem z mrozakow. Mialam transfer 2 zarodkow ale przyjal sie tylko jeden. Dzisiaj o 2.50 scan i mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze. Obawiam sie troche ze wzg na moj wiek ale z drugiej strony zarodne jest mlodszy o 8 lat. Niestety tle nam zajelo nastawianie sie do drugiego podejscie. No moze nie tyle ale w miedzy czadie byl covid i w klinice mieli naprawde dziwne wytyczne takze ponad 2.5 roku stracilismy ale jak to mowia wszystko w swoim czasie.

Oby malenstwo dawalo ci sie wysoac i przede wszystkim roslo zdrowe!!! Pozdrawiam
 
Bardzo sie ciesze ze ci sie udalo. U mnie to tez drugi transfer ( pierwszy skonczyl sie poronieniem w 13tyg) - tym razem z mrozakow. Mialam transfer 2 zarodkow ale przyjal sie tylko jeden. Dzisiaj o 2.50 scan i mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze. Obawiam sie troche ze wzg na moj wiek ale z drugiej strony zarodne jest mlodszy o 8 lat. Niestety tle nam zajelo nastawianie sie do drugiego podejscie. No moze nie tyle ale w miedzy czadie byl covid i w klinice mieli naprawde dziwne wytyczne takze ponad 2.5 roku stracilismy ale jak to mowia wszystko w swoim czasie.

Oby malenstwo dawalo ci sie wysoac i przede wszystkim roslo zdrowe!!! Pozdrawiam
My tez zaczęliśmy cała procedurę podczas covid i zajęło nam to masę czasu. Po pierwszym transferze tez zrobiłam prawie rok „przerwy”. Musialam się pozbierać- w między czasie chodziłam do Polskiej gin która pomogła unormować wyniki (okazało się ze mam niedobory witamin + trombofilia wrodzona).

My mamy jeszcze rodzeństwo (1 mrozaczek 5AB) na zimowisku dla naszej córeczki, ale niestety do następnego transferu mogę podejść najwcześniej po 12-18 miesiącach, bo jestem po
C section. Daj znać jak scan 😊 napewno wszystko będzie Ok 😊 jakie miasto w uk?
 
Leicester. No wlasnie czekam. Mam nadzieje ze maz dotrze bo zaparkowac tutaj to koszmar wiec ja wysiadka a on dalej stoi w kolejce na parking. No ja mam jeszcze 2 mrozaki ale raczej sie juz nie zdecydujemy. Chcielismy je komus podarowac ale w klinice odrazu powiedzieli ze to jest bardzo skomplikowana i dluga procedura.
 
Leicester. No wlasnie czekam. Mam nadzieje ze maz dotrze bo zaparkowac tutaj to koszmar wiec ja wysiadka a on dalej stoi w kolejce na parking. No ja mam jeszcze 2 mrozaki ale raczej sie juz nie zdecydujemy. Chcielismy je komus podarowac ale w klinice odrazu powiedzieli ze to jest bardzo skomplikowana i dluga procedura.
O widzisz to u nas inaczej, jak nie zabierzesz mrozaczka w ciągu 10 lat to automatycznie idzie do adopcji.
 
Leicester. No wlasnie czekam. Mam nadzieje ze maz dotrze bo zaparkowac tutaj to koszmar wiec ja wysiadka a on dalej stoi w kolejce na parking. No ja mam jeszcze 2 mrozaki ale raczej sie juz nie zdecydujemy. Chcielismy je komus podarowac ale w klinice odrazu powiedzieli ze to jest bardzo skomplikowana i dluga procedura.
Daj znać jak po USG 🥰
 
reklama
Daj znać jak po USG 🥰
Wszystko ok. Nt troche chyba duze bo 2.5 ale miesci sie w normach jak na 13 tydz. Midwife robiaca scan mowila ze nie ma sie czym matrwic ale jeszcze mialam pobierana krew i bede czekac na wyniki. Musi wszystko byc ok. Teraz juz musi.
Bobas kopal jakby gral w pilke az midwife sie smiala ze wyrzuty nogami robi i jest mega aktywny.
Oficjalnie powiedzielismy rodzinie. Ciesze sie bardzo.
 
Do góry