reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

In vitro w uk

MeganM

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
M@agda wlasnie zaczynam te przygodę. A ty juz jestes po?

reklama

Aduś16

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Hej dziewczyny.
Czy ktoś przechodził in vitro w Uk.przez nhs?
Hey, ja w UK nie gdyz mam zarodki zamrozone jeszcze w PL I udane 3cie podejscie 6lat w PL. Teraz Wrocilismy po rodzenstwo I jesli nie uda sie z mrozakow to rozwazam podejscie tu. Jednak niestety bez refundacji wiec moze zmienia decyzje na ponowne podejscie w PL tylko odleglosc bedzie trudna do opanowania.. a jakie Klink w UK sa polecane?

MeganM

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Hey, ja w UK nie gdyz mam zarodki zamrozone jeszcze w PL I udane 3cie podejscie 6lat w PL. Teraz Wrocilismy po rodzenstwo I jesli nie uda sie z mrozakow to rozwazam podejscie tu. Jednak niestety bez refundacji wiec moze zmienia decyzje na ponowne podejscie w PL tylko odleglosc bedzie trudna do opanowania.. a jakie Klink w UK sa polecane?
A miałaś moze robiony skan macicy?

MeganM

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
My bedziemy miec w miejscowości Woking przez Nhs

agabre

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Mi zalecali in vitro w UK ale się nie zdecydowaliśmy, po pierwsze, żeby doszło do poczęcia musi być owulacja a u mnie nie było mimo leczenia, po drugie, skoro mamy już jedno dziecko poczęte bez In vitro musielibyśmy za tę przyjemność sporo płacić. Przeszłam na bezgluten i teraz bez wspomagania jestem w 22 t.c.

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry