reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro w uk

reklama
Witam. Jestem po in vitro w UK (2 nieudane pròby). Czy Tobie się tutaj powiodło? Proszę o kontakt. Byłabym wdzięczna. Pozdrawiam
Witam niestety ale IVF na NHS to jakaś pomylą my starcilismy przez to dwa lata a w prywatnej klinice nam się udalo za pierwszym razem. Teraz nasz skarbeczku ma już 8 miesięcy i jest najslodsza istotką na całym świecie 🙏
Witam jestem po 1 próbie jak narazie(nieudanej). Dokładnie tydzień temu miałam robiona hysteroskopie. Okazała się ze miałam w niektórych miejscach posklejane-poszezyli je i będziemy przystępować do kolejnej próby. A u was? Jaki problem tkwi? Gdzie się leczycie? Serdecznie pozdrawiam.
 
Też mam takie zdanie o in vitro przez Nhs. Mieliśmy 3 próby...nie udane niestety choć wszystko było perfekcyjnie. Nie ma żadnego problemu. Jak to wygląda prywatnie jak mogę wiedzieć? Czy jest inaczej?
 
Witam moje doświadczenie na NHS jest okropne mnóstwo badań niby wszystko ok u nas były problemy z nasieniem ale to mi ciagle robili badania a czas uciekal i tak razem uciekło nam dwa lata po nieudanej próbie . W prywatnej klinice badania mialam zrobione w ciągu dwóch tygodni i od razu zaczelismy stymulacje. Zupełnie inne podejście w tym roku tez będziemy robili drugie IVF niestety od początku. Pozdrawiam serdecznie
 
Z kliniki która wybrałam bylam bardzo zadowolona część badań mialam zrobione na NHS tylko musiałam wziasc dokumenty że szpitala a reszta badan poszła bardzo szybko od razu w następnym cyklu mialam stymulację i transfer w trzeciej dobie
 
reklama
Witam,z żona zastanawiamy sie nad wyborem prywatnej kliniki w Londynie,jaką polecicie?byłbym bardzo wdzieczny,pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry