reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

in vitro z komórką dawczyni

Dołączył(a)
15 Listopad 2020
Postów
2
Hej dziewczyny czy możecie się ze mną podzielić doświadczeniami in vitro z komórką dawczyni gdzie najlepiej wykonać czy w Polsce czy w Czechach gdzie lepsze szanse na powodzenie zostania rodzicem😪😒
 
reklama
Rozwiązanie
Ja myslę, ze nie ma to różnicy. Ta sama skuteczność. Invicta ma skuteczność 85 % z mrożonymi jajeczkami od dawczyń, wiec jest to bardzo duży odsetek, nie wiem jak wygląda to w Czechach.
Myślę, że jeśli chodzi o in vitro nie trzeba jechać specjalnie do Czech. Mamy świetnych specjalistów w Polsce :). Sama podchodziłam do IVF w klinice invicta, osobiście myślę, że mogę polecić :) Mają świetny bank komórek, dużą bazę dawczyń, specjalistyczne labolatoria na własność... Każda dawczyni jest badana bardzo szczegółowo i pod każdym kątem. Dodatkowo klinika daje Ci możliwość wyboru dawczyni ze względu na jej rysopis, dzięki czemu możesz wybrać komórkę z genami podobnym do Twoich. Ja korzystałam z tej opcji, Bo razem z mężem mamy jasne włosy i chcieliśmy, żeby dziecko też takie odziedziczyło :). Jeśli masz jakieś pytania, to dawaj śmiało :)
Możemy porozmawiać?
 
reklama
Hej, jestem tu nowa, transfer zarodka mialam 23.11 w klinice Euroferil. Korzystałam z AK , to byl moj pierwszy transfer, w piątek testuje, nke mam zadnych objawow więc pewnie nie wyszło.
 
Hej dziewczyny :-) Jestem dawczynią z kliniki Bocian w Warszawie, oddałam komórki jajowe - w zeszłym roku raz i w tym raz. Chciałam oddać po raz ostatni ale Pani stwierdziła, iż ‚weszła’ na mnie blokada, ponieważ z moich komórek może urodzić się max. 10 dzieci, a już 7 kobiet jest aktualnie w ciąży z moimi komòrkami, ponieważ świetnie się zapładniają. Bardzo się cieszę z tego powodu. Prywatnie jestem mam 3,5 letniej dziewczynki. I być może któregoś z waszych przyszłych dzieciaczków. Życzę zdrowia! :-)
 
reklama
Myślę, że jeśli chodzi o in vitro nie trzeba jechać specjalnie do Czech. Mamy świetnych specjalistów w Polsce :). Sama podchodziłam do IVF w klinice invicta, osobiście myślę, że mogę polecić :) Mają świetny bank komórek, dużą bazę dawczyń, specjalistyczne labolatoria na własność... Każda dawczyni jest badana bardzo szczegółowo i pod każdym kątem. Dodatkowo klinika daje Ci możliwość wyboru dawczyni ze względu na jej rysopis, dzięki czemu możesz wybrać komórkę z genami podobnym do Twoich. Ja korzystałam z tej opcji, Bo razem z mężem mamy jasne włosy i chcieliśmy, żeby dziecko też takie odziedziczyło :). Jeśli masz jakieś pytania, to dawaj śmiało :)
zgadzam się. też nie widzę sensu i tez polecam Invictę.
 
Do góry