reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

in vitro z komórką dawczyni

Dziewczyny,te dojrzałe 40+od ,ktorego tyg.ciąży zaczełyście mieć bolące lub tkliwe piersi.Pytam ponieważ czy czy wiek kobiety i cykl szczuczny ma znaczenie.Ja narazie nie odczuwam nic ,aż sie boje ,że wszystko ustaje. Wiem strach bedzie towarzyszył caly czas tym bardziej,że jestem po stratach.Więc szukam objawow ciąży
Ja nie miałam takiego objawu wcale. W zasadzie nie mialam zadnych poza bezsennością (ale to pewnie na tle stresowym), zmęczeniem narastającym w czasie ciązy no i oczywiście pod koniec zadyszka. I raz krwawiłam w 17 tyg, 3 dni szpital, prawdopodobnie oproznil sie krwiaczek po wcześniejszym badaniu przezpochwowo (na usg połówkowym w klinice in vitro, teraz wiem ze powinno byc badanie przez brzuch a nie wew)
 
reklama
Ja nie miałam takiego objawu wcale. W zasadzie nie mialam zadnych poza bezsennością (ale to pewnie na tle stresowym), zmęczeniem narastającym w czasie ciązy no i oczywiście pod koniec zadyszka. I raz krwawiłam w 17 tyg, 3 dni szpital, prawdopodobnie oproznil sie krwiaczek po wcześniejszym badaniu przezpochwowo (na usg połówkowym w klinice in vitro, teraz wiem ze powinno byc badanie przez brzuch a nie wew)
Dziękuję bardzo.
 
My mamy bilans w 9 miesiacu jeszcze przed swietami wiec tez poznam dokladne parametry bo na wadze dla niemowląt w domu Anka wyczynia takie cuda, że waga jest orientacyjna 😝 zazdroszczę że Adas przesypia tyle godzin, moja dopiero teraz wydłuza sen. Mamy alergie, reflux i problem z ciagle otwartą buzią. Rehabilitacja 2x w tygodniu i dojdzie jeszcze logopeda teraz. Nie ma nudy😀
Adas ile juz ma?
Adas skonczyl 3 miesiace 7 marca.
A jak poszlo rozszerzenie diety u Aneczki?
 
Dziewczyny,te dojrzałe 40+od ,ktorego tyg.ciąży zaczełyście mieć bolące lub tkliwe piersi.Pytam ponieważ czy czy wiek kobiety i cykl szczuczny ma znaczenie.Ja narazie nie odczuwam nic ,aż sie boje ,że wszystko ustaje. Wiem strach bedzie towarzyszył caly czas tym bardziej,że jestem po stratach.Więc szukam objawow ciąży
Brak przez cala ciaze.
 
Dziewczyny przepraszam ,że marudzę ale nie mam doświadczenia z ciązą na etapie w ,ktorej pojawil sie zarodek poniewaz moje wczesniejsze zawsze zatrzymywaly sie na etapie pęcherzyka żółtkowego.Dlatego chcialabym zebyscie mi napisaly od ktorego tyg.ciąży pojawiły sie u was objawy rozpierania w macicy jako znak rośnięcia zarodka i parcie na pęcherz.Ponieważ u mnie prawie 7tc i nie mam zadnych z tych objawów,o piersiach pisałyście mi juz wcześniej i dalej bez zmian żadnej tkliwosci
 
Dziewczyny przepraszam ,że marudzę ale nie mam doświadczenia z ciązą na etapie w ,ktorej pojawil sie zarodek poniewaz moje wczesniejsze zawsze zatrzymywaly sie na etapie pęcherzyka żółtkowego.Dlatego chcialabym zebyscie mi napisaly od ktorego tyg.ciąży pojawiły sie u was objawy rozpierania w macicy jako znak rośnięcia zarodka i parcie na pęcherz.Ponieważ u mnie prawie 7tc i nie mam zadnych z tych objawów,o piersiach pisałyście mi juz wcześniej i dalej bez zmian żadnej tkliwosci
Ja tak jak pisalam ze mialam zadnych objawów w tym takich jak piszesz. Wiem, ze chcialabys „poczuć ciążę”. Ja marzylam o porannych nudnościach, bo mi się wydawalo ze bede dzieki temu miała pewność , że dziecko tam jest i ma się dobrze:) a nie mialam zadnych.
Jak czesto masz kontrole lekarskie? Ja mialam co 2 tyg z Usg. Jesli sie stresujesz to taka częstosc Cie uspokoi
 
Teraz
Ja tak jak pisalam ze mialam zadnych objawów w tym takich jak piszesz. Wiem, ze chcialabys „poczuć ciążę”. Ja marzylam o porannych nudnościach, bo mi się wydawalo ze bede dzieki temu miała pewność , że dziecko tam jest i ma się dobrze:) a nie mialam zadnych.
Jak czesto masz kontrole lekarskie? Ja mialam co 2 tyg z Usg. Jesli sie stresujesz to taka częstosc Cie uspokoi
Ostatnia wizyta byla 07.03.teraz 20.03.mam nadzieję,że wszzystko dalej sie rozwija prawidłowo.Troche mnie uspokoiłaś tym brakiem objawów.Dziękuję
 
Dziewczyny przepraszam ,że marudzę ale nie mam doświadczenia z ciązą na etapie w ,ktorej pojawil sie zarodek poniewaz moje wczesniejsze zawsze zatrzymywaly sie na etapie pęcherzyka żółtkowego.Dlatego chcialabym zebyscie mi napisaly od ktorego tyg.ciąży pojawiły sie u was objawy rozpierania w macicy jako znak rośnięcia zarodka i parcie na pęcherz.Ponieważ u mnie prawie 7tc i nie mam zadnych z tych objawów,o piersiach pisałyście mi juz wcześniej i dalej bez zmian żadnej tkliwosci
Ja miałam tylko bóle takie jak okresowe. Przy każdej z ciąż. Cała reszta objawów była trochę inna za każdym razem. Miałam często poczucie zimna (mimo, że zimno nie było). Mdłości przy ostatniej ciąży nie miałam prawie wcale (a już na pewno nie na samym początku), tkliwość piersi też niewielka i też nie tak na początku. Kilka razy miałam takie zakłucia w macicy, ale to też od progesteronu mogło być bo przy nieudanych transferach też to miałam. Tak jak mówi Melapola, choć to trudne to nie doszukuj się objawów. Tylko testy i usg prawdę powiedzą na tym etapie.
 
reklama
Ada23 i jak się czujesz, wierzysz juz ze się udalo i w brzuchu Ci rośnie najukochańsze utrapienie na kolejne 18 lat?
 
Do góry