reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

in vitro z komórką dawczyni

A jak się nazywa preparat? Masakra ile to in vitro kosztuje jeśli się chce wykorzystać wszystko co może zwiększyć szanse.
Immunoglobulina ludzka (czyli Ivig) występuje pod różnymi nazwami, np. Flebogamma, Bioven, Privigen, HyQvia, Intratect, Kiovig.
 
reklama
Zarodki przebadane.Jesli mozesz to podpowiedz jakie badania wykonać aby sprawdzić czy są wskazania do immunoglobin.Raz implantacja byla na krótko.
Ada, PGT jakieś miałaś robione? Ty miałaś tę gwarancję w Invimedzie? Ktoś ma jakieś dane statystyczne jaka jest przeżywalność 3 dniowych zarodków z 6 blastomerami, I lub II klasy do stadium blastocysty? Boję się że z kolejnego rozdania znowu nic się nie uda wysłać do badań...
 
Ada, PGT jakieś miałaś robione? Ty miałaś tę gwarancję w Invimedzie? Ktoś ma jakieś dane statystyczne jaka jest przeżywalność 3 dniowych zarodków z 6 blastomerami, I lub II klasy do stadium blastocysty? Boję się że z kolejnego rozdania znowu nic się nie uda wysłać do badań...
Statystycznie 30-40% przeżywa od dnia 3 do blastki. Oczywiście zależnie od wieku matki co ma przełożenie na ryzyko wad zarodka.
 
Ada, PGT jakieś miałaś robione? Ty miałaś tę gwarancję w Invimedzie? Ktoś ma jakieś dane statystyczne jaka jest przeżywalność 3 dniowych zarodków z 6 blastomerami, I lub II klasy do stadium blastocysty? Boję się że z kolejnego rozdania znowu nic się nie uda wysłać do badań...
Ja
Ada, PGT jakieś miałaś robione? Ty miałaś tę gwarancję w Invimedzie? Ktoś ma jakieś dane statystyczne jaka jest przeżywalność 3 dniowych zarodków z 6 blastomerami, I lub II klasy do stadium blastocysty? Boję się że z kolejnego rozdania znowu nic się nie uda wysłać do badań...
Ja robilam badanie PGS-NGS w Invicta.Tak w Invimedzie była gwarancja 3dniowych .Ja przenioslam sie do Invicta bo chcialam podejsc na świezych komorkach,w ciazy narazie nie jestem ale uzyskalismy duzo zdrowych zarodkow.W Invimed komorki mrozone nie polubiły sie z nasieniem męża ,efekt był bardzo slaby
 
Z pomiaru 11+1 , a wg kalendarza 10+6. Nagralam chwilke tego usg- maluch machał/ła i tak oglądam juz setny raz 8-) i się nie nudzi hahaha
O tak, można w nieskończoność oglądać :) ja już zaczynam mieć syndrom wicia gniazda 🤣 i zaczynam sprzątać i robić wolne miejsca w szafkach w kuchni i łazience na rzeczy Młodej.
 
reklama
O tak, można w nieskończoność oglądać :) ja już zaczynam mieć syndrom wicia gniazda 🤣 i zaczynam sprzątać i robić wolne miejsca w szafkach w kuchni i łazience na rzeczy Młodej.
A proporcje zachowane? czy juz Mała wygrala i ma więcej miejsca niz Ty?:-)
 
Do góry