reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

in vitro z komórką dawczyni

Histeroskopia diagnostyczna to podstawa podstaw, także to zrobiłabym koniecznie. Test beReady ma sens tylko gdy i jedno i drugie wykonywane jest na cyklu sztucznym. U mnie akurat wyszło standardowe okno implantacyjne, ale czasami dziewczynom wychodzi przesunięcie.
Pierwsza histero miałam 9 lat temu ale to pewnie prehistoria;)... u mnie w grę wchodzi tylko cykl sztuczny, ponieważ od 10 lat mam twierdzine przedwczesne wygaszanie jajników
 
reklama
W zasadzie wcale, dłużej czekałam na właściwy cykl, przy tej próbie w jednym nie miałam odp hormonów a w drugim za cienkie endo wiec się udało w trzecim cyklu. A zarodek czekał. to była adopcja zarodka przebadanego.
To chyba umowie się do Medartu, zawsze to bliżej. W Reprofit też podeszliśmy do procedury z wykorzystaniem zarodka przebadanego, miałam wysokie nadzieję ale niestety...sledze Twoja historie i bardzo mocno trzymam za Ciebie kciuki i podziwiam za siłę:)
 
Pierwsza histero miałam 9 lat temu ale to pewnie prehistoria;)... u mnie w grę wchodzi tylko cykl sztuczny, ponieważ od 10 lat mam twierdzine przedwczesne wygaszanie jajników
Faktycznie 9 lat temu to już "poprzednia epoka" ;) Powtórz koniecznie. Jak będziesz miała transfer na cyklu sztucznym to warto zrobić beReady. Drogie to jak cholera, ale jak chcesz wyeliminować jak najwięcej potencjalnych problemów i masz na zbyciu jakieś 4000zł to warto. Ja zrobiłam po 3 nieudanych transferach.
 
To chyba umowie się do Medartu, zawsze to bliżej. W Reprofit też podeszliśmy do procedury z wykorzystaniem zarodka przebadanego, miałam wysokie nadzieję ale niestety...sledze Twoja historie i bardzo mocno trzymam za Ciebie kciuki i podziwiam za siłę:)
Dzięki, ja sama sobie się dziwię, ze tyle wytrzymałam. I mam nadzieję, ze ta 10 próba to już ostatnia choć każdy dzień to wielki stres… Dziś kupiłam ubranko 62, skusiło mnie na targu, od razu mam wyrzuty sumienia ze za wczesnie. Takie sprzęty jak wózki i foteliki to nie wiem kiedy się odważę choć już dobrze wiem co chce :)
 
No więc zaczęłam grzebać w informacjach dotyczących polskich klinik. Nie wiem czy w mojej sytuacji by się udalo przekonać klinike, ale może warto spróbować zanim wybiorę się do Hiszpanii... Które kliniki polecilybyscie jako najlepsze przy adopcji zarodka? Gdzie najpierw próbować?
 
Wpadam z dawką dobrych info i mam
nadzieję tez nieco nadzieji. Wynik beta na 18 dzien to 2499 ! prog 28,8 i E2 1888. Na koniec tygodnia planuję usg. Zobaczymy czy opcja do 3 razy sztuka sie sprawdzi 8-)
Gratulacje, teraz to już tylko kontrole usg :) powinien być widoczny pęcherzyk, z ciałkiem żółtym lub zarodkiem, niekoniecznie już serducho. Ja pojutrze mam zaplanowany OGTT, zapewne potwierdzi cukrzycę ciążową… ale może to mnie zmotywuje do pilnowania diety w koncu…
 
Gratulacje, teraz to już tylko kontrole usg :) powinien być widoczny pęcherzyk, z ciałkiem żółtym lub zarodkiem, niekoniecznie już serducho. Ja pojutrze mam zaplanowany OGTT, zapewne potwierdzi cukrzycę ciążową… ale może to mnie zmotywuje do pilnowania diety w koncu…
Chyba po piątku zacznę sie oswajac z mysla, ze tym razem "zaskoczylo" ;-)
Czy masz jakies skrajne jedzeniowe zachcianki?
 
reklama
Hej. Czy mogę się przyłączyć? Mam synka z KD z uwagi na POF. Teraz jestem po mezoterapii jajników, coś tam ruszyło, spróbuję podejść do stymulacji. Jak się nie uda, wracam po zarodek z KD. Problem w tym, że nadal karmię piersią i do zarodka z KD na pewno każą mi odstawić dziecko od piersi, a bardzo bym nie chciała. Mezoterapię robiłam w innej klinice i tu przejdę stymulacje mimo karmienia piersią. Czy jest może tu ktoś kto podchodził karmiąc lub słyszał o takim przypadku. Mam już 40 lat i biję się z myślami czy czekać czy próbować zajść w 2 ciążę. W Mezoterapię specjalnie nie wierzę. Zrobiłam bardziej dla spokojnego sumienia.
 
Do góry