reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

in vitro z komórką dawczyni

reklama
Dziewczyny przepraszam że się wyłączyłam z forum. Miałam transfer 21 marca, z testem czekałam do dzisiaj żeby sobie nie psuć świąt......mam wynik ,
Dziś jest 12 dpt ale beta słaba 33.30 mlU\ml
Progesteron 66.29 ng\ml
 
Dziewczyny przepraszam że się wyłączyłam z forum. Miałam transfer 21 marca, z testem czekałam do dzisiaj żeby sobie nie psuć świąt......mam wynik ,
Dziś jest 12 dpt ale beta słaba 33.30 mlU\ml
Progesteron 66.29 ng\ml
Progesteron bardzo ładny. Beta faktycznie bardzo słaba. Ja w jednej ciąży 15 dpt miałam 680 (i to była słaba beta) a w tej teraz miałam 44 w 8dpt. Musisz brać dalej leki i powtórzyć po 48 godzinach. Może się jeszcze rozkręci. Podobno ważniejszy od wartości jest przyrost. Jeśli się podwoi to jest nadzieja.
 
Dziewczyny przepraszam że się wyłączyłam z forum. Miałam transfer 21 marca, z testem czekałam do dzisiaj żeby sobie nie psuć świąt......mam wynik ,
Dziś jest 12 dpt ale beta słaba 33.30 mlU\ml
Progesteron 66.29 ng\ml
Rzeczywiście niestety słaba, u mnie z kolei na tym etapie było dwukrotnie powyzej 500. Oczywiście należy sprawdzic podwajanie choc nawet gdyby ono faktycznie nastąpiło to stężenia bhcg wyjściowe też są wazne dla przewidywania szans na ciążę kliniczną.
Wiekszosc anglojęzycznych prac medycznych na ten temat opiera się na wyniku z 7 doby.


Natomiast jesteś tak czy inaczej w ciąży, na razie biochemicznej i nawet gdyby tym razem nie było sukcesu to jest to już ważna informacja, bo doszło do próby zagnieżdżenia zarodka - czyli Twój organizm jest do tego zdolny, pozostaje poprawić stan endometrium. Czy zarodek był badany genetycznie?
 
Rzeczywiście niestety słaba, u mnie z kolei na tym etapie było dwukrotnie powyzej 500. Oczywiście należy sprawdzic podwajanie choc nawet gdyby ono faktycznie nastąpiło to stężenia bhcg wyjściowe też są wazne dla przewidywania szans na ciążę kliniczną.
Wiekszosc anglojęzycznych prac medycznych na ten temat opiera się na wyniku z 7 doby.


Natomiast jesteś tak czy inaczej w ciąży, na razie biochemicznej i nawet gdyby tym razem nie było sukcesu to jest to już ważna informacja, bo doszło do próby zagnieżdżenia zarodka - czyli Twój organizm jest do tego zdolny, pozostaje poprawić stan endometrium. Czy zarodek był badany genetycznie?
Nie był badany.
Przy biochemie też można odczuwać objawy ciąży?
Chociaż wszystko przypisuje ilości leków jakie biorę.
 
A jakie objawy odczuwasz?
Ktory to transfer? Leki oczywiście robią swoje ale póki co też jesteś w ciąży. Więc odczuwać możesz.
Transfer był trzeci i ostatni , nie wiem czy mąż zgodzi się na kolejny bo nie mamy już zarodków , ja bym jeszcze zaryzykowała AZ . ten transfer był też po zaleceniach docenta Paśnika
 
reklama
Powiedz, transfer spisany na straty i nie ma szans na pozytywne zakończenie
Nie. Nigdy bym tak nie powiedziala bo choc szanse duze nie są to z badan wynika ze przy takiej becie kilka procent przypadkow sie rozwinie prawidłowo. Powiesz ze to malo. Moze i tak ale oznacza ze na sto kobiet kilka jednak zostanie mamami.
Ja adopcję zarodka polecam z calego serca, ale jedynie przebadanego, tak jak ja mialam. Na 3 takie transfery byla jedna biochemiczna i dwie kliniczne. I jest Ania
 
Do góry