reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

in vitro z komórką dawczyni

reklama
Zdecydowanie najbardziej wiarygodny jest wynik z moczu porannego ( jest najbardziej zagęszczony) ale pamietaj - środkowy strumien :) czyli najpierw troche do wc a lapiesz do pojemnika pozniej. Ten pierwszy sik moze po prostu zawierac skorne bakterie co falszuje wyniki
 
Kurde a jak mi skapło trochę globulki z progesteronu i głupia ja wybrałam to wacikiem to dobre to będzie czy do poprawy?
Chyba kupię nowy pojemnik i zrobię rano jutro.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny ja tez mam zlecone badanie moczu i ten sam problem co Kaja356 ,przyjmuję dopoch.Utrogestan i u mnie nie rozpuszcza sie calkowicie tylko resztki wylatują jak zrobic zeby nie wpadły do pojemniczka z moczem podczas oddawania?
 
Dziewczyny ja tez mam zlecone badanie moczu i ten sam problem co Kaja356 ,przyjmuję dopoch.Utrogestan i u mnie nie rozpuszcza sie calkowicie tylko resztki wylatują jak zrobic zeby nie wpadły do pojemniczka z moczem podczas oddawania?
Trzeba pojemniczek wyżej podsunąć, ja głupia stwierdziłam że za mało i chciałam dosikać do mi skapnęło.
 
reklama
Do góry