reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro

3mam kciuki 🙏🙏🙏 dawaj znać .... ja jestem z Farnham ( Surrey) ... stres niesamowity 🥺... ale kiedyś misi nam się udać. ☺️
Kiedyś... Już miałam większe najdzieje przy drugim podejściu. Czasami mam wrażenie że lekarze coś źle robią😅 bo jak to możliwe że się nie udaje. Macie ivf prywanie czy przez Nhs?jestem ciekawa jak to wyglądało u kogoś w UK. Nigdy nie udało mi się z nikim o tym porozmawiać osobiście bądź wymienić doświadczeniami. Tak naprawdę nie wiedziałam czego się spodziewać.
 
reklama
Kiedyś... Już miałam większe najdzieje przy drugim podejściu. Czasami mam wrażenie że lekarze coś źle robią😅 bo jak to możliwe że się nie udaje. Macie ivf prywanie czy przez Nhs?jestem ciekawa jak to wyglądało u kogoś w UK. Nigdy nie udało mi się z nikim o tym porozmawiać osobiście bądź wymienić doświadczeniami. Tak naprawdę nie wiedziałam czego się spodziewać.
Ja tez tak myślałam, ze po 1 razie będę już w ciąży! Ze jak to ma się nie udać 🤭 a jednak. Mamy przez nhs i 2 próby.
ostatnia próba przed nami. A wy? Nhs? Czy prywatnie? My mamy krótki proko
Kiedyś... Już miałam większe najdzieje przy drugim podejściu. Czasami mam wrażenie że lekarze coś źle robią😅 bo jak to możliwe że się nie udaje. Macie ivf prywanie czy przez Nhs?jestem ciekawa jak to wyglądało u kogoś w UK. Nigdy nie udało mi się z nikim o tym porozmawiać osobiście bądź wymienić doświadczeniami. Tak naprawdę nie wiedziałam czego się spodziewać.
To tak jak ja. Ja byłam pewna ze pierwsza próba będzie pomyślnie zakończona. A tu lipa. My mamy z nhs i 2 próby. Niestety ostatnia szansa przed nami. Z nhs. My mamy krotki protokół. A wy? Prywatnie? Czy tez przez nhs?
 
Ja tez tak myślałam, ze po 1 razie będę już w ciąży! Ze jak to ma się nie udać 🤭 a jednak. Mamy przez nhs i 2 próby.
ostatnia próba przed nami. A wy? Nhs? Czy prywatnie? My mamy krótki proko

To tak jak ja. Ja byłam pewna ze pierwsza próba będzie pomyślnie zakończona. A tu lipa. My mamy z nhs i 2 próby. Niestety ostatnia szansa przed nami. Z nhs. My mamy krotki protokół. A wy? Prywatnie? Czy tez przez nhs?
Też przez Nhs ,mieliśmy 3 próby jesteśmy w trakcie ostatniej.A dlaczego tylko dwie próby? a mogłabym wiedzieć jaki jest wasz powód że nie możesz zajęć w ciążę naturalnie?
 
Też przez Nhs ,mieliśmy 3 próby jesteśmy w trakcie ostatniej.A dlaczego tylko dwie próby? a mogłabym wiedzieć jaki jest wasz powód że nie możesz zajęć w ciążę naturalnie?
Nie mam bladego pojęcia czemu tylko 2 próby dostaliśmy. Moim problemem jest mała rezerwa jajnikowa. A tak raczej wszystko ok. A u was?
 
Nie mam bladego pojęcia czemu tylko 2 próby dostaliśmy. Moim problemem jest mała rezerwa jajnikowa. A tak raczej wszystko ok. A u was?
U nas nasienie bardzo słabej jakości.Ale zrobili nam icsi więc wszystko poszło bardzo dobrze. Ale niestety nie widać rezultatów. Nawet nie wiem jak powinnam się czuć by wiedzieć że się udało. Macie już dzieci? I kiedy planują zrobić transwer?te ostatnie dni do testu są najgorsze. Przepraszam że zadaje tyle pytań😅
 
Nie mam bladego pojęcia czemu tylko 2 próby dostaliśmy. Moim problemem jest mała rezerwa jajnikowa. A tak raczej wszystko ok. A u was?
Może
U nas nasienie bardzo słabej jakości.Ale zrobili nam icsi więc wszystko poszło bardzo dobrze. Ale niestety nie widać rezultatów. Nawet nie wiem jak powinnam się czuć by wiedzieć że się udało. Macie już dzieci? I kiedy planują zrobić transwer?te ostatnie dni do testu są najgorsze. Przepraszam że zadaje tyle pytań😅
Dagmara a masz może whutsuppa?
 
Może

Dagmara a masz może whutsuppa?
My dzieci jeszcze nie mamy 😩...W tem piątek mam scan i powiedzą mi czy eggs collection będzie w poniedziałek , wtorek czy będę jeszcze potrzebowała 2 scanu w poniedziałek. Jak masz może whutsuppa będzie łatwiejsza komunikacja ☺️... No te ostatnie dni do testu to maskara. 😩
 
reklama
Cześć dziewczyny !
dzis jestem załamana , w sobotę miałam OP wyciągnięcie jajeczek , i tu schody anestezjolog podał mi pierwszy zastrzyk a mi ręka zesztywniała ból niesamowity , powiedziałam od razu co mi się dzieje anestezjolog wyjął igle i ulokował ja w dłoni później zasnęłam i obudziłam się w pokoju ;-) wyciągnęliśmy 11 jajeczek , o super pomyślałam .
Następnego dnia dzwonią do mnie z kliniki i tu rozczarowanie mamy tylko 2 dobre zarodki klasy B słabo się rozwija 😕reszta się nie nadaje 😕
Jest sobota 2 w nocy , budzę się z ogromnym bólem ręki , ręka jest jak bańka spuchnięta czerwona przykładam Lód biorę przeciwbólowe i kładę się spać rano się budzę ręka nadal jest spuchnięta dzwonię do kliniki każą jechać na pogotowie , na pogotowiu dowiaduje się ze mam zapalenie mięśnia :-(
Dziś pojechałam do kliniki na transfer tych dwóch zarodków , moja Pani ginekolog mówi ,, mmm dziwne macica jest już nisko „”
Oczywiście pytam się czy to nie przeszkadza w tym ona twierdzi ze nie ( ja czytam zupełnie co innego w internecie )
Czarno to wszystko widzę :-(
Proszę powiedzcie mi jak to było u was
 
Do góry