reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Indukcja porodu po cc

Barcelona356

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
31 Grudzień 2018
Postów
51
Hej, mam pytanie odnośnie indukcji porodu po pierwszej cesarce.
Miał ktoś? Jakie doświadczenia? Co mogą podać a co nie mogą?
Naczytałam się, że nie mogą podać oxy. Nie ukrywam że jestem bardzo zestresowana a w poniedziałek mam się zgłosić na szpital.
 
reklama
Tak. Podanie oxy zwiększa ryzyko pęknięcia macicy ok 15% - ogólnie wszystko jest w rekomendacjach. Ja się po prostu nie zgodziłam, ale nie miałam indukcji jako takiej. Poród po terminie. Vbac udany prawie 4 lata po cesarce.

Z jakiego powodu indukcja?
 
Hej, mam pytanie odnośnie indukcji porodu po pierwszej cesarce.
Miał ktoś? Jakie doświadczenia? Co mogą podać a co nie mogą?
Naczytałam się, że nie mogą podać oxy. Nie ukrywam że jestem bardzo zestresowana a w poniedziałek mam się zgłosić na szpital.
Ja miałam drugie też CC nie było mowy o wywoływaniu.
 
Tak. Podanie oxy zwiększa ryzyko pęknięcia macicy ok 15% - ogólnie wszystko jest w rekomendacjach. Ja się po prostu nie zgodziłam, ale nie miałam indukcji jako takiej. Poród po terminie. Vbac udany prawie 4 lata po cesarce.

Z jakiego powodu indukcja?
Ginekolog poprostu powiedziała że Stan po CC. Będę wtedy w 39+4
 
reklama
Do góry