reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Indukcja porodu

Kazimiera321

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
26 Marzec 2020
Postów
31
Cześć, jestem od 5 dni w szpitalu i 5 dni po terminie, wczoraj miałam test oct i założony balonik po którym miałam okropne skurcze podbrzusza... wypadł, dziś miałam indukcję porodu dostałam kroplówkę oksytocyna ale po 7 godzinach odłączyli mnie bo nie mam skurczy, jutro mam dostać jakiś żel na wywołanie ale już tracę nadzieje... czy ten żel jest skuteczny? Mam 2luzne palce rozwarcia miękka szyjkę 1,5/2cm... która z tego co zrozumiałam jest daleko
 
reklama
Niestety każdy organizm jest inny. Ja po kroplówce z oksy zaczęłam rodzić po godzinie, a skurcze były nie do wytrzymania. Jeśli tętno dziecka będzie ok to poczekają, może się zacznie (czasem owulacja się przesuwa i dziecko jest młodsze niż się wydaje) - jeśli do 42tc nie urodzisz to będzie cc ale nie martw się, najważniejsze żeby maluch bezpiecznie przyszedł na świat, to czy urodzisz naturalnie przy przez cięcie nie ma wtedy znaczenia :)
 
Cześć, jestem od 5 dni w szpitalu i 5 dni po terminie, wczoraj miałam test oct i założony balonik po którym miałam okropne skurcze podbrzusza... wypadł, dziś miałam indukcję porodu dostałam kroplówkę oksytocyna ale po 7 godzinach odłączyli mnie bo nie mam skurczy, jutro mam dostać jakiś żel na wywołanie ale już tracę nadzieje... czy ten żel jest skuteczny? Mam 2luzne palce rozwarcia miękka szyjkę 1,5/2cm... która z tego co zrozumiałam jest daleko
Ja mialam i balonik, i żel i oct.. I skurczy niestety nie było. Pozniej przebicie wód i skonczylo sie cc
 

Podobne tematy

Odpowiedzi
60
Wyświetleń
8 tys
Do góry