reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Infekcja dróg moczowych?

Roses967

Początkująca w BB
Dołączył(a)
1 Luty 2021
Postów
16
Cześć wszystkim
Przychodze do Was z moim problemem otóż od około tygodnia bardzo często oddaje mocz. Załatwie się i np za 3 minuty musze znowu lecieć bo czuje ogromne parcie na pęcherz i aż to boli i czasami wysikam się wtedy normalnie a czasami to polecą 3 krople i nadal mam uczucie pełnego pęcherza. Czasami mnie piecze ale po oddaniu moczu i strumień nie jest duży tak jak kiedyś. Czekam na wizyte u lekarza bo przez pandemie jest się u mnie bardzo ciężko dostac i dzisiaj zaczełam brać furagine. Ciąża odpada bo bardzo długo się nie kochałam, miałam 2 miesiączki od tego czasu i tez testy negatywne.
Czy któraś z Was tak miała? Bo się bardzo boje bo odkąd jestem dorosła nigdy tak nie miałam (jak byłam dzieckiem to miałam problemy z oddawaniem moczu)
Powinnam się czegoś obawiać?
Pozdrawiam
 
reklama
Typowe objawy infekcji, powinnaś zrobić posiew moczu im szybciej tym lepiej. Furagina czasem pomoże, ale nie zawsze, bywa, że potrzebny jest antybiotyk.
 
Na bank infekcja.
Konieczne badanie moczu, najlepiej ogólne i posiew. Dużo pić, włączyć herbatkę żurawinową, brać furaginę i czekać. Jeśli stan zapalny nie jest zbyt duży, furagina sobie poradzi, ale bywa i tak, że trzeba wspomóc się antybiotykiem, a do tego potrzebujesz wyniku posiewu.
 
Na bank infekcja.
Konieczne badanie moczu, najlepiej ogólne i posiew. Dużo pić, włączyć herbatkę żurawinową, brać furaginę i czekać. Jeśli stan zapalny nie jest zbyt duży, furagina sobie poradzi, ale bywa i tak, że trzeba wspomóc się antybiotykiem, a do tego potrzebujesz wyniku posiewu.

Dziękuje Wam bardzo za odpowiedzi
Pije właśnie dużo wody i musze się wybrac po tą herbatke. Ale już jest malutka poprawa po tej furaginie (już dziś brałam 2 tabletki)
 
Do góry