reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Infekcja intymna po możliwym zapłodnieniu - pomocy!

Dołączył(a)
30 Lipiec 2021
Postów
14
Cześć dziewczyny. Od kilku dni odczuwam swędzenie pochwy, do tego mam grudkowatą wydzielinę, podejrzewam, że może być to niestety grzybica. Mam w domu globulki Gynoxin Optima i Lakcid intima oraz krem Clotrimazol i zastanawiam się czy mogę bezpiecznie te globulki zastosować, jeśli dokładnie 7 dni temu gdy miałam owulację mogło dojść do zapłodnienia? Chciałabym jeszcze dziś wieczorem zaaplikować jedną globulkę gynoxin, pojutrze drugą i w poniedziałek trzecią. Nie wiem jeszcze czy jestem w ciąży czy nie, test na dzień dzisiejszy wyszedł negatywny, okres mam dostać (o ile w ogóle się pojawi) 8ego stycznia. Czy na tym etapie mogą one w jakiś negatywny sposób wpłynąć na zarodek? Czy może któraś z was stosowała te globulki tuż po zapłodnieniu lub mogłaby mi coś mądrego poradzić?
 
reklama
Poczytaj na necie ulotkę, jeżeli nie masz ulotki. Tam powinno być napisane czy można stosować w ciąży
 
Sokzzuka , dziękuję Ci za odpowiedź. W ulotce od globulek gynoxin optima jest jedynie informacja, że należy poradzić się lekarza lub farmaceuty przed zastosowaniem leku oraz, że powinien być stosowany w ciąży pod nadzorem lekarza. Sama już nie wiem co mam z tym zrobić, myślałam, że przejdzie od Clotrimazolu, ale słabo to coś mi pomaga. A do lekarza też tak szybko się nie dostanę na wizytę
 
Cześć dziewczyny. Od kilku dni odczuwam swędzenie pochwy, do tego mam grudkowatą wydzielinę, podejrzewam, że może być to niestety grzybica. Mam w domu globulki Gynoxin Optima i Lakcid intima oraz krem Clotrimazol i zastanawiam się czy mogę bezpiecznie te globulki zastosować, jeśli dokładnie 7 dni temu gdy miałam owulację mogło dojść do zapłodnienia? Chciałabym jeszcze dziś wieczorem zaaplikować jedną globulkę gynoxin, pojutrze drugą i w poniedziałek trzecią. Nie wiem jeszcze czy jestem w ciąży czy nie, test na dzień dzisiejszy wyszedł negatywny, okres mam dostać (o ile w ogóle się pojawi) 8ego stycznia. Czy na tym etapie mogą one w jakiś negatywny sposób wpłynąć na zarodek? Czy może któraś z was stosowała te globulki tuż po zapłodnieniu lub mogłaby mi coś mądrego poradzić?

Do terminu miesiączki masz jeszcze sporo czasu, póki co w ciąży nie jesteś więc moim zdaniem zastosuj jeśli ma ci to pomoc. Sama ich użyłam kilka dni przed pozytywnym testem.
 
Dziękuję wam dziewczyny. W takim razie zacznę stosowanie dziś wieczorem. Są to jedyne globulki, które mi pomagają na tego typu infekcje. Bałam się, że mogłabym nimi zaszkodzić zarodkowi, jeśli by miało dojść do zapłodnienia, ale chyba najważniejsze jest teraz pozbyć się infekcji. Dziękuję :)
 
Dziękuję wam dziewczyny. W takim razie zacznę stosowanie dziś wieczorem. Są to jedyne globulki, które mi pomagają na tego typu infekcje. Bałam się, że mogłabym nimi zaszkodzić zarodkowi, jeśli by miało dojść do zapłodnienia, ale chyba najważniejsze jest teraz pozbyć się infekcji. Dziękuję :)
powodzenia i trzymam kciuki 🤞
 
Gynoxin w ciąży jest bezpieczny. Sama pisałam ostatnio do mojego lekarza bo w 12tyg dopadło mnie swędzenie i poradził właśnie m.in gynoxin. Na wizycie ostatnio i tak stwierdził że jakieś resztki grzybka zostały i dostałam lek na receptę ale gynoxin bierz śmiało. I powodzenia, obyś niedługo zobaczyła dwie kreseczki ✊
 
reklama
Gynoxin w ciąży jest bezpieczny. Sama pisałam ostatnio do mojego lekarza bo w 12tyg dopadło mnie swędzenie i poradził właśnie m.in gynoxin. Na wizycie ostatnio i tak stwierdził że jakieś resztki grzybka zostały i dostałam lek na receptę ale gynoxin bierz śmiało. I powodzenia, obyś niedługo zobaczyła dwie kreseczki ✊
Dzięki, że mnie uspokoiłaś :) Skoro lekarz tak powiedział, to na pewno tak jest. Za kilka dni będę testować! Nie dziękuję <3
 
Do góry