reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INFEKCJA intymna w ciąży! :(

nowamloda12

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Listopad 2018
Postów
211
Kochane pomocy! Jestem w 9t4d ciąży. Dopadła mnie infekcja intymna, która objawia się tym, ze mam większa wydzielinę z pochwy w kolorze wpadającym w żółty i bardzo nieprzyjemnie pachnie i ciagle czuje ten zapach. Co mogę kupić bezpiecznego bez recepty aby pomogło? Ginekolog dopiero za miesiąc bo urlop ma.. a chce sobie jakoś pomoc. Dziękuje, za każda wiadomość!
 
reklama
Na własną rękę lepiej nic nie brać tym bardziej że nie wiesz jaka to infekcja to wymaga zbadania przez lekarza gdyż tych świństw które się do nas przyczepiają co chwilę jest pełno od grzybicy po różne zapalenia a sama ani nikt oprócz osoby znające się nie zdiagnozuje co dokładnie cię dopadło a czekać nie możesz bo infekcje szczególnie ma początku mogą być niebezpieczne. Ja bym szukała innego gina albo spróbowała dodzwonić się do swojego powiedzieć jaką sytuacja a on już bardziej ci doradzi niż my tu na forum. Jeśli nie masz jak zadzwonić lub zapisać się do innego zawsze możesz podjechać na izbę przyjęć kobietę w ciąży muszą przyjąć nie ważne z czym tam jakiś lekarz zbada i przepisze coś. Ja pamiętam że jak na początku ciazy podejrzewałam u siebie grzybice a nie miałam jak pójść do gina tak jak Ty to znalazłam na necie takie jakby,,domowe" sposoby jak smarowanie jogurtem naturalnym i szczerze bardzo mi to pomogło nie wyleczyło do końca ale do wizyty znacznie zmniejszyło objawy. Jest tez taka maść jak Clotrimazolum jednak zdania lekarzy na jej temat są podzielone moja siostra używała za każdym razem jak złapało ja coś w ciąży a mi lekarka odradziła
 
Na pewno żel do higieny intymnej możesz kupić jakiś dobry w aptece, zaznacz tylko że dla kobiety w ciąży (na pewno nie zaszkodzi). Ale tak jak poprzedniczka pisze, miesiąc to za długo przy infekcji intymnej i ciąży, powinnaś się skonsultować z innym lekarzem jeżeli Twój jest na urlopie.
 
Na pewno żel do higieny intymnej możesz kupić jakiś dobry w aptece, zaznacz tylko że dla kobiety w ciąży (na pewno nie zaszkodzi). Ale tak jak poprzedniczka pisze, miesiąc to za długo przy infekcji intymnej i ciąży, powinnaś się skonsultować z innym lekarzem jeżeli Twój jest na urlopie.
Szczerze mówiąc żele do infekcji intymnych robią jeszcze gorzej - przynajmniej u mnie tak jest. Ja używałam mydła w płynie biały jeleń. A co do infekcji to może tantum rose ? Ja stosowałam. Krem pimafuctin - może uda Ci się załatwić bez recepty , jakiś znajomy?. Polecam.
 
Szczerze mówiąc żele do infekcji intymnych robią jeszcze gorzej - przynajmniej u mnie tak jest. Ja używałam mydła w płynie biały jeleń. A co do infekcji to może tantum rose ? Ja stosowałam. Krem pimafuctin - może uda Ci się załatwić bez recepty , jakiś znajomy?. Polecam.
U mnie się akurat sprawdziło i odkąd stosowałam to nie miałam już problemu z infekcjami a w drugiej ciąży co chwile coś łapałam. Ale no to chyba tak jak piszesz, jednej pomoże a drugiej nie.
 
reklama
reklama
Do góry