reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INFEKCJA intymna w ciąży! :(

nowamloda12

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Listopad 2018
Postów
211
Kochane pomocy! Jestem w 9t4d ciąży. Dopadła mnie infekcja intymna, która objawia się tym, ze mam większa wydzielinę z pochwy w kolorze wpadającym w żółty i bardzo nieprzyjemnie pachnie i ciagle czuje ten zapach. Co mogę kupić bezpiecznego bez recepty aby pomogło? Ginekolog dopiero za miesiąc bo urlop ma.. a chce sobie jakoś pomoc. Dziękuje, za każda wiadomość!
 
reklama
A powiedział Ci coś więcej? Czy to skierowanie to po to żeby zrobić wszystkie badania?
Powiedziałam ze mam bóle brzucha i pewnie przez ta infekcje.. a on sprawdził mówi ze jest infekcja, ale za jak bol brzuch do do szpitala. Teraz leżę dostaje po 2 tabletki do pochwy.. położna powiedziała ze na PODTRZYMANIE CIĄŻY. A godzinę wcześniej mówiła ze z dzidza super raczki nóżki się ruszaja, serduszko bije i nie widzi nic co może zagrażać dziecku.. dziwne to dla mnie
 
reklama
Kochane pomocy! Jestem w 9t4d ciąży. Dopadła mnie infekcja intymna, która objawia się tym, ze mam większa wydzielinę z pochwy w kolorze wpadającym w żółty i bardzo nieprzyjemnie pachnie i ciagle czuje ten zapach. Co mogę kupić bezpiecznego bez recepty aby pomogło? Ginekolog dopiero za miesiąc bo urlop ma.. a chce sobie jakoś pomoc. Dziękuje, za każda wiadomość!
Witam. Bylam w ciąży 5miesiecy temu też mialam yen problem. Idź do ginekologa na wizycie powiedz mu zapisze ci masc która będziesz smarowala miejsce imtymne. Po smarowaniu przeszlo mi juz po. 1dniu.
 
Mnie też uczepila się infekcja od samego początku. Już dwa razy brałam globulki i tak ***** wróciło. Ponoć jakiś grzybek. Pisałam do mojej gin i kazała mi do czasu wizyty co drugi dzień podmywac się tantum Rosa. Od siebie dodałam też zmianę pielęgnacji okolic intymnych. Zrezygnowałam z płynów do higieny które mnie tylko podraznialy. Teraz używam szarego mydła i jest o wiele lepiej.
 
Mnie też uczepila się infekcja od samego początku. Już dwa razy brałam globulki i tak ***** wróciło. Ponoć jakiś grzybek. Pisałam do mojej gin i kazała mi do czasu wizyty co drugi dzień podmywac się tantum Rosa. Od siebie dodałam też zmianę pielęgnacji okolic intymnych. Zrezygnowałam z płynów do higieny które mnie tylko podraznialy. Teraz używam szarego mydła i jest o wiele lepiej.
Przede wszystkim podcieraj się po umyciu jednorazowym ręcznikiem albo papierem. Tak, żeby nie roznosić bakterii. Nie wiem czy szare mydło nie zmienia PH. Polecane są środki do mycia okolic intymnych dla kobiet w ciąży. Ponoć grzybek? To nie miałaś wymazu? Dziwne.
 
Przede wszystkim podcieraj się po umyciu jednorazowym ręcznikiem albo papierem. Tak, żeby nie roznosić bakterii. Nie wiem czy szare mydło nie zmienia PH. Polecane są środki do mycia okolic intymnych dla kobiet w ciąży. Ponoć grzybek? To nie miałaś wymazu? Dziwne.
No niestety. Mój gin ocenia na oko. Wszyscy są zaślepieni tymi płynami do higieny. Wielu dobrych ginekologow i nie mam na myśli tutaj mojego powie ci ze powinno się myć te okolice samą woda, szarym mydłem, bądź jakimiś produktami dla dzieci. Prawdziwe szare mydło nie podrażnia i w moim przypadku działa świetnie. Należy pamiętać że szare mydło to mydło potasowe a nie jakiś sodowy szajs który proponują nawet w aptekach. Testuje od tygodnia i jestem w szoku bo nawet upławy się zmniejszyły.
 
Kochane pomocy! Jestem w 9t4d ciąży. Dopadła mnie infekcja intymna, która objawia się tym, ze mam większa wydzielinę z pochwy w kolorze wpadającym w żółty i bardzo nieprzyjemnie pachnie i ciagle czuje ten zapach. Co mogę kupić bezpiecznego bez recepty aby pomogło? Ginekolog dopiero za miesiąc bo urlop ma.. a chce sobie jakoś pomoc. Dziękuje, za każda wiadomość!
Skad wiesz ze to infekcja? Ja mam brązowe uplawy....
 
reklama
Do góry