reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Z psycholog Pauliną Gaworską - Gawryś romawiamy o tym, jakie zachowania dzieci mogą nas niepokoić, a jakie są związane z rozwojem dziecka. Poza tym podajemy różne sposoby, które pomogą zarówno nam rodzicom, jak i naszym dzieciom. I chociaż w rozmowie skupiamy się na przedszkolakach, to tak naprawdę dotyczy ona zarówno dwu-latków, jak i 9-latków. Jesli masz pytania lub możesz podzielic się własnym doświadczeniem, to Obejrzyj film i napisz w wątku .

reklama

Infekcja intymna

Mamaona

Fanka BB :)
Rozwiązania
11
Hej! Co mogę kupić w aptece na infekcje intymną? Pójdę do lekarza ale dziś nie mam takiej możliwości a jest weekend, muszę go jakoś przeżyć. Na własną rękę nic takiego nigdy nie brałam, co będzie najlepsze? Wiem że mogę kupić clotrimazolum a jeśli chodzi o globulki to jakie? Dzięki za odp
Edit: okazało się że mój partner również ma nieprzyjemne dolegliwości.. Czy ginekolog może przepisac coś również dla niego?

Ostatnia edycja:
reklama

Oczekujaca123

Miasto
Chorzów
Rozwiązania
0
Można lactovaginal, albo irygacje z wody utlenionej , no i Vitagyn C to na zakwaszrnie pochwy
Hej! Co mogę kupić w aptece na infekcje intymną? Pójdę do lekarza ale dziś nie mam takiej możliwości a jest weekend, muszę go jakoś przeżyć. Na własną rękę nic takiego nigdy nie brałam, co będzie najlepsze? Wiem że mogę kupić clotrimazolum a jeśli chodzi o globulki to jakie? Dzięki za odp

witch84

Rozwiązania
62
Nie wiem jaki charakter ma infekcja. Mi się akurat przyplątało coś po antybiotyku i wzięłam gynoxin optima (albo jakoś podobnie się nazywa). Bierze się je przez 3 dni. Pomogło.

Jaasna

Rozwiązania
0
Na cito w weekend to zdecydowanie polecam InVag (ma więcej bakterii mlekowych niż Lactovaginal), Gynoxin Optima (3 tabletki w opakowaniu jest bez recepty) i krem Clotrimazolum.
Skoro i partner ma dolegliwości to najprawdopodobniej razem macie grzybicę - partner niech się smaruje kremem i na noc rozgnieć mu tabletkę Gynoxin daj kropelkę wody i niech się tym dokładnie posmaruje, również pod napletkiem.

reklama

Patrycja35

Rozwiązania
0
Zanella med....jednak na infekcje najlepiej dziala fluconazol w tabletkach...lub flucofast..czasem w aptece uda sie bez recepty...jezeli w ciazy nie jestes oczywiście

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
M Staramy się 5
P Potrzebuję porady 6
nowamloda12 Potrzebuję porady 17
H Zdrowa mama 171

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry