reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Infekcja intymna

Mamaona

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Maj 2018
Postów
1 299
Hej! Co mogę kupić w aptece na infekcje intymną? Pójdę do lekarza ale dziś nie mam takiej możliwości a jest weekend, muszę go jakoś przeżyć. Na własną rękę nic takiego nigdy nie brałam, co będzie najlepsze? Wiem że mogę kupić clotrimazolum a jeśli chodzi o globulki to jakie? Dzięki za odp
Edit: okazało się że mój partner również ma nieprzyjemne dolegliwości.. Czy ginekolog może przepisac coś również dla niego?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Można lactovaginal, albo irygacje z wody utlenionej , no i Vitagyn C to na zakwaszrnie pochwy
Hej! Co mogę kupić w aptece na infekcje intymną? Pójdę do lekarza ale dziś nie mam takiej możliwości a jest weekend, muszę go jakoś przeżyć. Na własną rękę nic takiego nigdy nie brałam, co będzie najlepsze? Wiem że mogę kupić clotrimazolum a jeśli chodzi o globulki to jakie? Dzięki za odp
 
Na cito w weekend to zdecydowanie polecam InVag (ma więcej bakterii mlekowych niż Lactovaginal), Gynoxin Optima (3 tabletki w opakowaniu jest bez recepty) i krem Clotrimazolum.
Skoro i partner ma dolegliwości to najprawdopodobniej razem macie grzybicę - partner niech się smaruje kremem i na noc rozgnieć mu tabletkę Gynoxin daj kropelkę wody i niech się tym dokładnie posmaruje, również pod napletkiem.
 
Zanella med....jednak na infekcje najlepiej dziala fluconazol w tabletkach...lub flucofast..czasem w aptece uda sie bez recepty...jezeli w ciazy nie jestes oczywiście
 
Nie wiem jak wygląda infekcja intymna i nigdy nic na to nie brałam. Ale zaczęliśmy starania o dzidziusia. Śluz mam przejrzysty, ale swędzi mnie samo "wejście" do pochwy. Poza tym żadnych innych objawów nie mam. Co byście poleciły?
 
reklama
reklama
Do góry