reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Infekcja intymna

hej, no tak oczywiście ja używam dobrych płynów do hiegieny intymnej, zwłaszcza wybieram takie, które zawieraja kwas mlekowy. co do leczenia, to oczywiście tylko i wyłacznie lekarz, zwłaszcza w ciąży. jednak wolałabym zawczasusu się ochraniać, bo jednak nawet nystatyny wolałabym nie brac w czasie ciąży już. wydaje mi się, że rozwiązanie z tyl lacibios femina jest dla mnie optymalne. myslę, ze takie zabezpieczenie powinno mnie ochronić przed atakiem nieproszonych gości ;) no i oczywiście higiena odpowiednia i tryb zycia :)
 
reklama
hej!
ja także polecam LaciBios femina na problemy z układem moczowo płciowym.
Jako ekspertka Streetcomu dostałam ten lek za darmo i odbyłam miesięczną kurację. jest bardzo zadowolona. Zawsze miałam problemy(ciągłe infekcje pochwy) , od kąd stosuje LaciBios femna moje problemy odeszły. Probiotyk ten pomaga przywrócić i utzymać prawidłową florę bakteryjną układu moczowo płciowego. jest wygodny w stososwaniu - 1 tabletka łykana raz dziennie.(inne tego typu środki stosuje się dopochwowo)
POELACM!!:)
WSKAZANIA:
- w trakcie i po kuracji antybiotykowej
- zakażenia pęcherza moczowego
- dla kobiet stosujących antykoncepecję
- dla osób cierpiących na cukrzycę
- dla kobiet uczęszczających na basen
- dla kobiet w okresie menopauzy
- dla utzymania prawidłowej mikroflory układu moczowo-lciowego w każdym okresie życia kobiety
- dla kobiet w ciąży - PO WCZEŚNIEJSZEJ KONSULTACJI Z LEKARZEM
POLECAM!!!!!!
 
Na infekcjie pochwy polecam stosować profilaktycznie probiotyk L.aciBios femina.
także kiedyś miałam problemy z układem moczo płciowym(ciągłe zapalenia pochwy), od kąd stosuje LaciBios femina problemy ustały. Dostałam tan lek od Streetcomu i odbyłam miesięczna kurację. jestem naprawde zadowolona. .pomaga przywrócić i utzymać właściwa florę bakteryjną układu moczowo płciowego. zawiera kompozycję 2 szczepów bakterii kwasu mlekowego. jest bardzo wygodny w użyciu - wystarczy 1 tabletka łykana raz dziennie, w przystępnej cenie i bez recepty.

POLECAM!!!! :) chyba warto chronić swój organizm i nie dopuścić do nieprzyjemnych dolegliwości w przyszłości:)
 
A ja polecam lek na recepte, globulki Gyno-femidazol:tak:. I radze jednak wybrac się do ginekologa, bo z grzybem nie ma żartów:tak:.
 
[...]jest bardzo wygodny w użyciu - wystarczy 1 tabletka łykana raz dziennie, w przystępnej cenie i bez recepty.

z tym, czy LaciBios Femina jest w przystępnej cenie to bym polemizowała :no: ok. 25 zł za 10 kapsułek, więc koszt kuracji miesięcznej to jakieś 75 zł. to nie jest mało pieniędzy.
a bywa, że trzeba łykać dłużej...
 
a ja polecam na infekcje plyn Laktacyd a po wyleczeniu emulsje Laktacyd...jest to oczywiscie do higieny intymnej (zawiera kwas mlekowy)
 
polecam także płyn do higieny intymnej AA do skóry skłonnej do podrażnień, zawiera kwas mlekowy, jest świetny, odkąd go stosuje nie miałam problemów z grzybicą (ponad rok)
 
reklama
Do góry