reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Infekcja pochwy. 8 tydzen ciazy. Jak leczyć?

Wiktoria_W

Początkująca w BB
Dołączył(a)
18 Październik 2019
Postów
20
Dziewczyny, jestem w 8 tygodniu i od 2 tydodni mam infekcje pochwy oraz śladowe białko w moczu. Lekarz zlecił Nystatyne przez 10 dni. Ale nie pomaga. Wydzielina iak była "serkiem" tak i została. Jak wy leczyliscie?
Boję się to zaniedbywac
 
reklama
Rozwiązanie
Mam za sobą już 5 różnych infekcji. Mi ginekolog kazała brać furoxin albo żurawit żeby zakwasić ph. Do tego dwa razy dziennie piłam sok 100% wyciskany z żurawiny
Z opisu wygląda na grzybicę. Najlepiej poradzić się lekarza albo farmaceuty albo poszukać domowych sposobów na złagodzenie objawów, ale wydaje mi się że bez leków się nie obędzie. Najbezpieczniej jednak poradzić się specjalisty.
 
Jedyna rada - to ponowna wizyta u ginekologa. Jeśli nystatyna nie pomaga, to może warto zrobić posiew i antybiotykogram, by nie stosować na ślepo antybiotyków.
A z domowych sposobów - to dużo pić, witamina C, jedzenie kiszonek (kapusta/ogórki), żurawina.
 
Dziewczyny, jestem w 8 tygodniu i od 2 tydodni mam infekcje pochwy oraz śladowe białko w moczu. Lekarz zlecił Nystatyne przez 10 dni. Ale nie pomaga. Wydzielina iak była "serkiem" tak i została. Jak wy leczyliscie?
Boję się to zaniedbywac
Ja od poczatku ciazy, 7 tc mialam kilka razy grzybice. Bralam pimafucin, przeszlo dopoki nie ogolilam sie tam.
 
Można czekając na wizytę spróbować tez globulek dopochwowych z probiotykami, doczytać w ulotce albo dopytać farmaceuty, które na pewno można - wiem, bo sama dostawałam takie w pierwszym trymestrze, zdrówka :)
 
Mam za sobą już 5 różnych infekcji. Mi ginekolog kazała brać furoxin albo żurawit żeby zakwasić ph. Do tego dwa razy dziennie piłam sok 100% wyciskany z żurawiny
 
Rozwiązanie
Do góry