reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Infekcja pochwy objawem ciąży?

Pogodne

Aktywna w BB
Dołączył(a)
11 Sierpień 2018
Postów
88
Hejo.
Prosze o poradę, może któraś z Was miała podobnie, może sprowadzicie mnie na ziemie :)
Kochałam się z mężem w 13,14,15 dniu cyklu. Cykle mam średnio około. 30/31 dniowe. Jutro 30 dzień cyklu więc powinnam dostać okres. Boli mnie lekko brzuch jak na miesiączkę. W tym cyklu jednak tydzień temu złapała mnie okrutna infekcja pochwy. Swędzenie i pieczenie ujścia pochwy. Tylko raz w życiu, jeszcze w gimnazjum miałam infekcje. Zastanawiam się czy może jestem w ciąży? Czy jest jakaś szansa? Czytałam na necie, że infekcja pochwy to często dość wstydliwy objaw ciąży, bo zmienia się pH pochwy. Oprocz infekcji bolą mnie piersi. Ale to może być na okres. Czy któraś z Was może miała infekcje właśnie na samym początku ciąży ? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry