reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Infekcja pochwy w ciaży

Ja przy luteinie miałam grzybka. Na szczęście już jej nie aplikuje i wszystko jest ok.
No mi już lekarz powiedział, że będę brała do samego końca, czyli całą ciążę, bo biorę od początku. Myślałam, że może przejdę na tą podjęzykową, ale powiedział że dopochwowa lepiej działa. Teraz jak dzwoniłam też nie kazał odstawiać.
 
reklama
No mi już lekarz powiedział, że będę brała do samego końca, czyli całą ciążę, bo biorę od początku. Myślałam, że może przejdę na tą podjęzykową, ale powiedział że dopochwowa lepiej działa. Teraz jak dzwoniłam też nie kazał odstawiać.
Mi też nie chciał zmienić. Ale zmniejszyliśmy po jakimś czasie i było ok więc przerwaliśmy. Ja brałam po in vitro a później brzuch mnie bolał więc tak dla spokoju głowy chyba.
 
Do góry