reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Infekcja, staranie, żel i ból

U

użytkownik 181

Gość
Dzisiaj, nagle zaczęły boleć mnie wargi sromowe. Są delikatnie napuchniete i niesamowicie wrażliwe przy dotyku, do tego stopnia, że bol sprawia chodzenie w spodniach i jakiekolwiek ścieranie materiału. Nie boli w środku, ani nie piecze. Zauważyłam nieco więcej bardzo wodnistych uplawow. Jestem w trakcie owulacji. Stymulowana clo A wczoraj dodatkowo po raz pierwszy użyłam przed srosunkiem zel conceive plus dla poprawy wilgotności i żywotności plemników ponieważ oczywiście staramy się o ciążę. Wygląda mi to na infekcje ale pierwszy raz tak mocno boli z zewnątrz. Wizyte mam dopiero w poniedziałek ale martwię się.
 
reklama
Ten żel używany jest przy badaniach w gabinetach ginekologicznych więc nie powinien uczulać. Bardzo dziwne uczucie bólu to jest... normalnie pali i kłuje. Dziś nadal jest wszystko spuchniete. I jak tu się starać kiedy nie można A owulacja w trakcie.
 
Tak wiem że nie powinien sama to używam jednak przed zakupem trafiłam na opinie iż 1 z dziewczyn miała uczulenie po nim a w 2 przypadku uczulenie dostał partner dziewczyny wszystko kwestia indywidualna albo po prostu niefortunnie zagrali się w czasie z jakaś infekcja
Szkoda zw akurat na optymalny czas ci się przytrafiło
 
Do góry