reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Infekcja w ciąży

Dołączył(a)
16 Luty 2021
Postów
12
Hej jestem w 17 tygodniu ciąży i czuję świąd podejrzewam że jest to infekcja grzybicza. Do lekarza mam dopiero za tydzień. Dziś w aptece dostałam Clotrimazolunw kremie tylko nw czy mogę go stosować, czy któraś z was miała podobny problem i stosowała ten krem a może coś innego? Proszę pomocy bo boję się o dzidziusia
 
reklama
Miałam przepisany clotrimazol w około 8 tyg ciąży tylko ze na co innego. Pomógł mi szybko bo w kilka dni . Ja miałam bąbel na wardze od skaleczenia który zamiast się zmniejszać to rósł. Także inna sprawa niz Twoja, ale normalnie stosowałam te maść od lekarza i jak dotąd jest wszytsko z dzidzia ok, teraz jestem w 19 tyg (No za jeden dzień ;))
 
Hej jestem w 17 tygodniu ciąży i czuję świąd podejrzewam że jest to infekcja grzybicza. Do lekarza mam dopiero za tydzień. Dziś w aptece dostałam Clotrimazolunw kremie tylko nw czy mogę go stosować, czy któraś z was miała podobny problem i stosowała ten krem a może coś innego? Proszę pomocy bo boję się o dzidziusia
Przyspiesz wizytę u lekarza lub skonsultuj się z nim telefonicznie chociaż. Po pierwsze dlatego, że w ciąży nie powinno się stosować niczego na infekcję na własną rękę. Po drugie nawet jeżeli masz rację i to infekcja grzybicza to potrzebne są też globulki. Infekcje w ciąży nie rozwijają się tylko z zewnątrz. A dziecku bardziej zagraża to co "w środku".
 
Do góry