reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Infekcja wirusowa

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Myszka24bdg

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
9 Czerwiec 2008
Postów
41
Miasto
Bydgoszcz
Witam wszystkich dzisiaj byłam na kontroli u ginekologa. Jestem w 39 tygodniu ciąży i dopadła mnie infekcja wirusowa HBV, lekarz jak narazie nie podjął żadnego leczenia ponieważ niedługo poród powiedział tylko tyle że możliwe że w szpitalu zrobią mi cesarskie cięcie żeby nie zarazić infekcją maleństwa. Czy wiecie coś na temat tej infekcji bo normalnie ściaga mi ona sen z powiek niewiem czy aż tak musze się nią przejmowac:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
 
reklama
ja tez nie slyszalam o tym wirusie lecz lekazr albo zrobi ci ciecie albo podejmie porod naturalny i poda ci 6 godzin przed porodem antybiotyk zebys nie zarazila malenstwa znam taki przypadek gdy ja rodzilam to kolezanka miala tez jakiegos wirusa i podali jej 6 godzin przed porodem jakis antybiotyk zeby malenstwa nie zarazila
 
Shilla, mały Myszki24bdg już ma z 10 miesięcy, nie zauważyłaś pewnie, że to stary post ;-) Antybiotyków na wirusowe zapalenie wątroby się nie stosuje :no:
Koleżanka pewnie miała jakieś bakterie, dlatego jej zaaplikowali antybiotyk, ja też miałam i mi też podali w początkowej fazie porodu :tak:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry