reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

infekcje intymne przy karmieniu piersią

Polecam żel do higieny intymnej chroniący przed infekcjami z kwasem mlekowym. Po pierwszej infekcji i antybiotykoterapii zażegnał infekcji na cały okres ciąży.
 
reklama
Moim zdaniem trzeba wyleczyć infekcję zanim zacznie się starania o dzidziusia - po pierwsze może to przyczynić się do poronienia a po drugie gama leków, które można stosować jest mocno ograniczona. Ja w ciąży stosowałam profilaktycznie probiotyk dopochwowy invag, aby wzmocnić mikroflorę, zwłaszcza że często chodziłam na basen.
 
Moj ginekolog zawsze mi powtarza jesli jest infekcjach to leczy sie obu partnerów. I zawsze przy infekcjach leczy nas obu. Facet nawet nie czuje ze cos tam ma. Natomiast nas od razu piecze..
 
Nie wiem jak to jest z takimi infekcjami przy karmieniu piersią nigdy jeszcze nie doznałam, chyba że po to wtedy stosowałam gynauxil i szybko pozbyłam się problemu ale to by trzeba było się dowiedzieć czy wtedy można je stosować, podczas karmienia czy nie - bo nie wiem.
 
Do góry