reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Informacja o ciazy nbedac na l4 od neurologa

Rozwiązania
0
Witam,
Prosze o pomoc, gdyz nie wiem jak teraz to mam zrobic.
Wlasnie dowiedzilam sie, ze jestem w ciazy, na razie to tajemnica, czekam na wizyte u lekarza, obecnie jestem na l4 z powodu wypadku w pracy dwa miesiace,
Moje pytanie brzmi: czy jak bym poszla na l4 ciazowe z kodem B to czy to l4 z wypadku to mi odlicza od ciazowego tych 270 dni, tzn ze skroci mi sie ten czas o to co teraz bylam ??
Niestety nie mam u siebie nikogo zufanego kto by mi doradzil co i jak, a wiadomo chcialabym, zeby bylo jak najlepiej,
Za tydzien koncze zwolnienie to wczesniejsze z wypadku, chce isc na zwolnienie z kodem B, to musze wrocic do pracy chociaz na 1 dzien zeby mi sie nie wliczalo to zwolnienie z wypadku?
Czy wystarczy ze bede miec wolne sobota niedziela w poniedsialek pewnie bede miec komisje w pracy, to ten weekend wlicza sie w dni wolne, nawet przed komisja, czy musze byc po komisji dopuszczajacej mjie do pracy??

Bede wdzieczna za kazda pomoc.

reklama

tęczowa89

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
z tego co się orientuję to jeden dzień przerwy nic nie da, bo Zus Ci naliczy ciągłość zwolnienia. Przerwa musiałaby by być 30 dni...ale mogę się mylić

Kitki

Fanka BB :)
Miasto
Szczecin
Rozwiązania
1
Mi sie wydaje ze nie musisz wcale wracac. Chodzi Ci o te 270dni choroby ze pozniej swiadczenie rehabilitacyjne musialoby byc i komisja zus tak? Nie wiem czy sie nie myle ale moim zdaniem te 270dni to jest na dana chorobe/schorzenie a przeciez teraz bedziesz miala calkiem inne nowe zwolniemie z nowym symbolem choroby. Wiec te 270dni od nowa by sie liczylo. Druga sprawa ze podstawe placowa do wyliczenia zwolnienia bedziesz miala taka sama. Tyle ze zamiast 80% dostaniesz 100% podstawy. Zeby miec inna to od zwolnienia jednego i drugiego musialyby minac 3mce.
Najlepiej zadzwon do zus albo podjedz to wszystkiego sie dowiesz, tam nie gryza;) :)

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry