reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Informacja o ciazy nbedac na l4 od neurologa

reklama
z tego co się orientuję to jeden dzień przerwy nic nie da, bo Zus Ci naliczy ciągłość zwolnienia. Przerwa musiałaby by być 30 dni...ale mogę się mylić
 
Mi sie wydaje ze nie musisz wcale wracac. Chodzi Ci o te 270dni choroby ze pozniej swiadczenie rehabilitacyjne musialoby byc i komisja zus tak? Nie wiem czy sie nie myle ale moim zdaniem te 270dni to jest na dana chorobe/schorzenie a przeciez teraz bedziesz miala calkiem inne nowe zwolniemie z nowym symbolem choroby. Wiec te 270dni od nowa by sie liczylo. Druga sprawa ze podstawe placowa do wyliczenia zwolnienia bedziesz miala taka sama. Tyle ze zamiast 80% dostaniesz 100% podstawy. Zeby miec inna to od zwolnienia jednego i drugiego musialyby minac 3mce.
Najlepiej zadzwon do zus albo podjedz to wszystkiego sie dowiesz, tam nie gryza;) :)
 
Do góry