reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Informacje i sms-y ze szpitala [bez komentarzy]

sms od monika~

3850g, 50,5 cm, o godzinie 14.45 :-) właśnie dopadł cyca ten mój synuś :-D długi poród a i tak CC bo maluchowi spadło tętno
 
reklama
24.10. o godz. 2 w nocy urodziłam sliczną córeczkę Maję. 3400 g i 56 cm. 10 punktów. Poród SN bez nacięcia. Jestesmy już w domu i czujemy się dobrze.
 
sms od Mariolci

Witam, ja już na oddziale leże. Po badaniu lekarz stwierdził, że poród może już w nocy nastąpić...mam lekkie skurcze. Teraz słucham serduszka małego. Waży 3300g. Trzymajcie kciuki. Pozdrawiam.
 
od Mariolci:

Oliwierek jest już z nami. Malutki waży 3300g i ma 53cm. Ze skurczami leżałam od 10.30 a urodził się ok 16.30. Poród sn, kilkanaście minut aby parłam, samo wyjście dziecka bardzo łagodne za to wcześniej mnie skurcze wymęczyły. wogóle nie mogłam dać sobie rady z nimi. Pozdrawiamy.

 
Do góry