reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Informacje i sms-y ze szpitala [bez komentarzy]

Info od rabbit

"Hejka...ja nadal pod kroplówką...właśnie dostałam zastrzyk na rozwój płucek...mam ciągłe bóle miesiączkowe dochodzące od krzyża...nie wiem ile jeszcze wytrzymam..."
 
reklama
rabbit

"Na ktg brak skurczy...ale dzisiaj mi jeszcze nie robili...jak coś się będzie dziać to dam znać...trzymajcie się dziewczyny jak najdłużej!
"
 
sms od Rudson

Hej jestem w szpitalu. W nocy z soboty na niedzielę skurcze co 5 minut. Oczywiście w szpitalu wszystko ucichło, zostawili mnie na monitorowanie tętna.

czyżby szykował nam się kolejny maluszek :-D
 
Info od Justyś1985:

Jestem w szpitalu dlatego nie zaglądam. Z dzidzią wszysko ok, tylko od 2 dni strasznie bolała mnie nerka i pojechałam wczoraj na IP i już mnie zatrzymali. Nerka powiększona :( dostałam kroplówkę i przespałam w końcu noc bez bólu :) pozdrawiam!

&&&&&& za szybkie wyjście ze szpitala!
 
Najnowsze info od Justyś:

Hej. To była kolka nerkowa! Na całe szczęście już przeszło i jutro prawdopodobnie wyjdę do domku :) Nie życzę nikomu takiego bólu :( Dziękuję za kciuki i pozdrowienia! buziaki :*
 
Sms od malutkiej;

"Hej!Czekam wlasnie na lekarza,skurcze przed 9-ta prawe ustaly,chyba po prysznicu, juz nie byly co 8-10 min,a nawet co 20 minut wiec sie polozlam spac. dobrze ze dzis mam wizyte,zobaczymy co mi powie...wroce to dam znac na bb;-)"
 
reklama
od Justyś:

Hej ja znów wczoraj wylądowałam na IP z nawrotem kolki, podali lek i wypuścili do domku. od 18tej jestem już w pasewalku, o ile nic nagłego nie wystąpi to o 8mej rano mam cc. Dzięki za troskę. Całuję

już jutro o 8 rano maluszek :)
 
Do góry