reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Informacje i sms-y ze szpitala [bez komentarzy]

Wiadomość od Monysi. Później jej odpiszę bo teraz jestem w trakcie robienia obiadu na jutro.

"Wróciłam na patologię. Skurcze ladne co 3 min ale szyjka jeszcze daleko, dzidziuś chyba jeszcze nie chce wyjść :( coś tak czuję, że sie wycisza...Powiem Wam, że wszystkie, które tu leżą są po terminie i to nawet wieloródki...Co tam na forum słychać?"
 
reklama
sms od malutkiej :

Proszę ode mnie złożyć najlepsze gratulacje dla rozpakowanych mamuś. Ja dochodzę do siebie, mały już po naświetlaniu, jutro kolejne badania na crp, mam nadzieje że będzie dobrze i w niedziele nas w końcu wypuszcza. Pozdrawiam wszystkie ciotki bb :)
 
nasza Asionek napisala wczoraj sms:) (ino ja spóźniony zapłon)

dzis (czyli w niedziele)wychodzi,po porannej kąpieli malego,ma dość siedzenia w tej duchocie,młody ładnie cyca ciągnie,pozdrowienia dla wszysktich dziewczyn z bb


Asionku wracaj wracaj do nas...bo czekamy na relacje z porodu:)
 
reklama
wiadomość od Anek30bb sprzed chwili:

"Sorki, że tak późno piszę. O 17.35 przez CC urodziła sie Emilia 3000g i 55cm. Ja czuje sie całkiem ok."

Dodam, że mała dostała 10 pkt. a Anek zapowiedziała że jutro podeśle foto :) Gratulujemy!
 
Do góry