reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Informacje i sms-y ze szpitala [bez komentarzy]

reklama
Hej :-) Ja od wczoraj w domu z Sonią. Cesarkę miałam w piątek 14.10. Sonia pojawiła się na świecie o 12.08 z wagą 3660 g i długością 56 cm. Co do mnie to czuję sie rewelacyjnie. Juz nic mnie nie boli i śmigam jak bym wcale nie była operowana :-D Pozdrawiam.
 
Sms od Jagmar


Hej. Nadal jesteśmy w szpitalu. Mała przy porodzie złamała obojczyk i najprawdopodobniej dopiero w piątek wyjdziemy.
Poza tym ujawnia się żółtaczka. Na szczęście jedno i drugie jest bezbolesne i szybko przejdzie. Pozdrawiam wszystkie bb ciotki.
 
Kochane pisze ze szpitala na chwilę wyrwałam laptopa od męża a więc melduję że Wczoraj 18.10.2011 o godz 9.55 urodziła się moja córeczka Aleksandra waga 3750, 59 cm. poród cc nie jest źle powoli dochodzę do siebie. Jest przepiękna mamy problem z karmieniem ale walczymy:tak:

Reszta relacji po powrocie do domku. Całuję Was Wszystkie ;-)
 
reklama
Gabrynio jest już z nami.Poród sn,ale z epiduralem.Gabryś waży 3873g, wzrost 58 cm.Straszny głodomorek.Po 24H w szpitalu jesteśmy w domciu.Poród odbył się 19.10.2011 godz. 6:32p.m
 
Do góry