reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Informacje i sms-y ze szpitala [bez komentarzy]

Sms od Misia-A z 2:47:

Hej! Troche pozno pisze ale nie wiem czy potem dam rade :-p po 12 odeszly mi wody! 4 cm rozwarcia Niestety skurcze na totalne zero :-( juz leze w szpitalu, sprobije chwile pospac. 3mac kciuki od rana!
 
reklama
Przepraszam,ze tak pozno.Mam tylko chwilke teraz, to korzystam.Przeczytalam tylko liste rozpakowanych Mam-wszystkim gratuluje i powoli za jakis czas mam nadzieje ze sie znow wdroze. Widze, ze 18 pazdziernika poszedl na rekord.Ja tez wtedy urodzilam- O 11:30 przed poludniem przez CC dolaczyl do nas Jasiulek wazac 4060 i mierzac 59 cm. :-):-):-)
 
przepraszam że tak późno ale wczoraj nie miałam głowy, wczorsaj o 22.08 sms od ILONA26:

Dziś przez CC urodziła się Igusia nasz największy skarb. Ma 4030 gramów i 57 cm. Jest prześliczna.
 
Sms od Ewy Banak:

Nasza córeczka Emilia przyszła na świat o 9.30 - mierzy 53cm, waży 3200g i jest prześliczną księżniczką :) Dodam że dla mnie poród był traumatycznym przeżyciem, wody odeszły o 21 a urodziłam dopiero o 9.30 Ale teraz jestem przeszczęśliwa. Aaaa wody odeszły mi po ananasie i masażu sutków..
 
reklama
Do góry