reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Informacje i sms-y ze szpitala [bez komentarzy]

reklama
sms od Rudson

Jestem w szpitalu wcale się nie uspokoił wręcz przeciwnie, całą noc stawianie się macicy, czekam na kroplówkę z magnezem

trzymajcie kciuki za Rudson i maleństwo !
 
sms od Rudson

Hej no trochę lepiej ale jeszcze twardnieje a ktg pokazuje skurcze. Dzięki bogu nie mam rozwarcia. Leże pod kroplówka z magnezem. Mam nospę i relanium.

no to trzymamy kciuki dalej !
 
sms od Rudson

Hej już jest lepiej dziś, ale wczoraj twardniał skubaniec równo co godzinę. Podejrzewam, że jutro wypuszczą mnie do domu. Pozdrowionka dla wszystkich :-)
 
Sms od Ewy Banak:

Hej. Dziś zrobili mi ktg i wszytko ok. Miałam jeden skurczyk na 40% więc luzik. Najgorsze że lekarze ani pielęgniarki nic nie mówią a chciałabym dziś wyjść.. Pozdrawiam was z szarej szpitalnej rzeczywistości ;-)

kciuki pomogły :)
 
Ostatnia edycja:
Od Ewy:
Mój oby nareszcie jakieś informacje wyciągnął od lekarza. Muszę zostać do jutra lub do piątku bo muszą sprawdzić czy szyjka mi sie dalej nie skraca bo gdyby sie skracała to muszą dać leka na przyspieszenie rozwoju płuc dziecka. Tak więc leżę. Trzymajcie się papa
 
Od Ewy

No i nareszcie wychodzę. Szyjka się nie skróciła, wszystko pod kontrolą. Oczywiście oszczędzać się. Jak tylko odpocznę - bo w szpitalu gorzej się namęczyłam niż w domku - to zajrzę do was. Buziaki i uściski dla brzuszków
 
Ostatnia edycja:
sms od Anulki

Wiecznie nie mam neta zeby do Was napisać a jak już mam to ta piep... klawiatura, a teraz bardzo potrzebowałabym Waszego wsparcia, wczoraj na USG wyszło że mała nic nie przybrała w ciągu 2 tygodni i waży nadal 2200. Ogólnie w dalszym ciągu mało wód, boję się, że już nie ma warunków do rozwoju, zbieram się na KTG proszę o Wasze kciuki,pozdrawiam

ściskać zaciskać dziewczyny
 
wiadomość od Rabbit:
Hejka.. w nocy pojawiły się niewielkie skurcze...po badaniu okazało się że moja szyjka ledwi zipie ale nie ma rozwarcia...leże pod kroplówką...trzymajcie kciuki...

Zaciskamy mocno kochana :**
 
reklama
kolejny sms :
próbują zahamować...ale możebyć w każdym momencie...podają mi fenoterol w kroplówce...dobrze ze dzieciaki mają dużą wagę 2595g i 2305g na usg. Także donoszone:) a i będzie CC.
 
Do góry