reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Uwaga! Zaczynamy odliczanie! Tego nie przegap i przygotuj się z nami do Świąt. mam nadzieję, że ten link zadziała ;) Jesli masz problem z wysłaniem zgłoszenia - napisz do mnie - aniaslu KALENDARZ ADWENTOWY - kliknij

    A jesli wybierasz się w zimową podróż nie zapomnij wziąć ze sobą tego zestawu. Co wolisz? Ciepły śpiworek do wózka, czy miękką wkładkę. Ja osobiście jestem fanką mufki. Zobacz i wybierz!

reklama

Informacje o MKP,KBG,Familienbeihilfe itp

karolask87

Moderatorka
Członek załogi
Dołączył(a)
7 Wrzesień 2015
Postów
4 896
Miasto
Wiedeń
Rozwiązania
0
Od nas nie wymagali żadnych dokumentów z PL, ale dziecko urodziło się tutaj, kilka lat po wymeldowaniu i wyjeździe z PL do AT. Na ogół papiery do AT przychodzą nie długo potem jak przyjdą decyzje z poskładanych wniosków w PL do was samych. Zapytaj w polskich urzędach czy już wysłali informacje do tutejszych.
 
reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry