reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Informacje o narodzinach grudniowych dzieciaczków i gratulacje dla szcęśliwych mam

18.12.2014 o godzinie 11:30 poprzez nie planowane cc urodził się Kubuś :) 2840 i 54 cm. Trafiłam do szpitala o 6 rano z delikatnym krwawieniem, ktg było źle i szybko zdecydowano o cc. Okazało się ze zaczęło odklejac się łożysko. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze , mały dostał 10 pkt, od niedzieli jesteśmy w domu.
 
reklama
Dziś o 7.55 urodził się Piotruś :)
SN, 59 cm i 3450 g szczęścia.
Warte 13h skurczy!
 

Załączniki

  • 1419608701217.jpg
    1419608701217.jpg
    11,4 KB · Wyświetleń: 169
Kochane dziewczyny, choć milczę i mało co czytam, wciąż o Was pamiętam. Mam za sobą bardzo trudne 4 miesiące.
Pomalutku ruszam do przodu.

Chcę byście wiedziały,że z całego serca Wam GRATULUJĘ! Każdej z osobna i wszystkim
razem. Ze wzruszeniem oglądam zdjęcia Waszych pociech. Niech te małe kruszynki, które uszczęśliwiły Was swoim
przyjściem na świat, będą Waszą radością, nadzieją i miłością. Dla Was wszystkich moc wiary, cierpliwości i odwagi
w prowadzeniu Ich przez życie oraz samych pięknych chwil podczas odkrywania nowych wspólnych uroków życia!
:-)
 
Madziu my też o Tobie myślimy . D omyslamy się, że mało nas czytasz żeby nie wchodzić głębiej na drogę z której musialas zawrócić :( Wspominamy Cię bardzo często czy tu na bb czy N rozmowach na fb. I tak prywatnie dodam od siebie -pamiętaj "niebo istnieje, naprawdę!"
 
reklama
Z małym opóźnieniem chciałabym poinformować, że 18.12 urodziłam córeczkę :) Pola przyszła na świat dzięki cc, w dniu urodzin ważyła 3380g i mierzyła 55 cm. Przesyłam również serdeczne gratulacje dla wszystkich mam i zdrówka dla ich pociech :)))))
 
Do góry