reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Informacje o narodzinach oraz Gratulacje dla mam i ich pociech

Witajcie dzisja rano Moja sisotra obudziła mnie takimi slowami:
.(I dorazu kazał wam przekazać)


''Dzisiaj o godz.5.50 Bóg zesłał nam pięknego Aniołka Kordiana Mateusza ,który jest jak narazie w inkubatorku ,waży 2500 i 48cm.dł.!:tak: Jest przepiękny a my przeszczęśliwi! urodzony SN!


oczywiscie jagodka was pozdrawia i trzyma kicuki!!!!!!


Ja tez pozdrawiam:) Szczesliwa Ciocia
GRATULACJE!!!!

No to moje drogie...zaczęło się!!! Która następna?
 
reklama
Świeżo upieczonym paniom magister gratuluję:-D tylko po porodzie dobrze to opić proszę:tak:
dudziakowa JESTEŚ DLA NAS WZOREM- SZYBKO , SPRAWNIE I NA TEMAT :-D:-D ja chcę być następna:tak:
DUŻO ZDRÓWKA ŻYCZYMY :)
 
DUDZIAKOWA - oby Kordianek trafił jak najszybciej z inkubatora w Twoje ramiona. Samych szczęśliwych dni Wam życzę !!!
 
reklama
dudziakowa GRATULACJE!!!:-) Dużo zdrówka dla Ciebie i Kordianka:tak: Jestem w szoku, że tak szybko,
a i od samego początku byłam pewna, ze to Kasiula będzie pierwsza:tak:

Gratuluję Paniom mgr:-)
 

Podobne tematy

Do góry