reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Informacje o narodzinach oraz Gratulacje dla mam i ich pociech

ale jazda!!!!!! dudziakowa, tyle czasu przed terminem!!

chyba zaczne sie bac:shocked2:
mam nadzieje, ze porod nie byl bolesny i wszystko nam opiszesz w odpowiednim watku:tak:
no to kto nastepny?:-)
 
reklama
GRATULACJA Dudziakowa !!! Super że synek jest już z tobą no i waga i wzrost ok jak na takiego maluszka :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
O mój Boże - Dudziakowa - MEGA gratulacje, całusy dla maluszka i życzenia szybkiego powrotu do domku :))))))))))))))))
 
GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ależ cudowne nowiny!!!!!!!! Pierwsza listopadóweczka i to jakie parametry :-) Aż ze wzruszenia i szczęścia się popłakałam!!! Wracajcie szybko do domku i... czekam na choćby krótkie sprawozdanko i zdjęcia oczywiście :-) :-)
 
Dudziakowa ogromne gratulacje i szybkiego powrotu do domu!!!
Naprawdę pokaźne rozmiary ma Kordianek jak na tak "młody wiek":-D
 
reklama
Ja również przyłączam sie do najlepszych życzeń:) Dudziakowa się pospieszyłaś:-) Nie to, że w październiku, ale jeszcze we wrześniu:-)
Gratuluję i wszystkiego najlepszego:)
 

Podobne tematy

Do góry