reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Informacje o narodzinach oraz Gratulacje dla mam i ich pociech

reklama
Dudziakowa moje serdeczne gratulacje! zdrówka dla Kordianka i szybkiego powrotu do domu!!!!

rany dziewczyny aż mi łezki poleciały! to się nam zaczęło! :-)
 
Dudziakowa jesteś wielka!!!
Takie duże dzieciątko na dwa miesiace przed terminem, bomba!!! Gratuluje szczęsliwym rodzicom Kordianka, no i odrazu imię przypasowało :happy:. Myślami chyba wszystkie będziemy z wami, najważniejsze żeby mały teraz zdrowo się rozwijał i żebyś Ty doszła do siebie. Jestem też w szooku że urodziłaś naturalnie pomimo planowanej cc Booommmbbba przez duże B!
 
to i ja skladam serdeczne gratulacje!!!!!!! fajnie ze macie to juz za soba i ze synus jest duzy i zdrowy!!!!!!!!:tak::-):-D;-):happy:oby rosnal szybko duzo zdrowka dla was dwoje!!!
ciekawe ktora bedzie nastepna teraz sie posypie dzieciaczkow:laugh2:
 
Parę dni mnie nie było a tutaj takie rewelacje :-)

Gratulacje dla Dzielnej Mamuśki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Życzę dużo zdrówka :-)







 
Dudziakowa, moje wieeelkie gratulacje, mam nadzieje ze poszlo szybko i teraz szybko dochodzisz do siebie.
Najwazniejsze zeby dzidzia szybko rosla i zebyscie mogli wrocic do domku. Ucaluj od nas, e-cioc Kordianka.


Dopier was czytam i ciagle ne wierze, uzmyslowilam sobie ze to juz tuz tuz....
 
reklama

Podobne tematy

Do góry