reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Informacje o narodzinach oraz Gratulacje dla mam i ich pociech

_Roszpunka_

szczęśliwa mamusia :)
Dołączył(a)
29 Marzec 2009
Postów
15 660
Miasto
west clare :-)
knd13.jpg


Tutaj możemy podzielić się miłymi słowami dla mamuś listopadowych z 2009r i ich narodzonych już dzieci :tak::-D

Proszę wpisywać jedynie informacje o narodzonych dzidzusiach oraz gratuacje...
a pozostałe rozmowy zostawmy na wątek:
listopad 2009;-):tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie dzisja rano Moja sisotra obudziła mnie takimi slowami:
.(I dorazu kazał wam przekazać)


''Dzisiaj o godz.5.50 Bóg zesłał nam pięknego Aniołka Kordiana Mateusza ,który jest jak narazie w inkubatorku ,waży 2500 i 48cm.dł.!:tak: Jest przepiękny a my przeszczęśliwi! urodzony SN!


oczywiscie jagodka was pozdrawia i trzyma kicuki!!!!!!


Ja tez pozdrawiam:) Szczesliwa Ciocia
 
Witajcie dzisja rano Moja sisotra obudziła mnie takimi slowami:
.(I dorazu kazał wam przekazać)


''Dzisiaj o godz.5.50 Bóg zesłał nam pięknego Aniołka Kordiana Mateusza ,który jest jak narazie w inkubatorku ,waży 2500 i 48cm.dł.!:tak: Jest przepiękny a my przeszczęśliwi! urodzony SN!

oczywiscie jagodka was pozdrawia i trzyma kicuki!!!!!!


Ja tez pozdrawiam:) Szczesliwa Ciocia

SZOK :szok: Gratulacje :-D no, nie moge uwierzyc :-D i trzymam kciuki za Kordianka, aby rosl zdrowo :-D
 
Witajcie dzisja rano Moja sisotra obudziła mnie takimi slowami:
.(I dorazu kazał wam przekazać)


''Dzisiaj o godz.5.50 Bóg zesłał nam pięknego Aniołka Kordiana Mateusza ,który jest jak narazie w inkubatorku ,waży 2500 i 48cm.dł.!:tak: Jest przepiękny a my przeszczęśliwi! urodzony SN!


oczywiscie jagodka was pozdrawia i trzyma kicuki!!!!!!


Ja tez pozdrawiam:) Szczesliwa Ciocia
O rany!!! Pierwsza rozpakowana listopadowka!!!:szok::szok::szok::-D:-D:-D

Duzo zdrowka i spokojnych dni dla Ciebie Dudziakowa i Twojego slicznego i duzego syneczka Kordiana Mateusza!!!

Dziekujemy za wiadomosc i czekamy na nastepne wiesci!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dzielna Dudziakowa urodzila silami natury, i tyle dni przed terminem a jakiego pieknego, duzego synka...Jestem pelna podziwu!
Trzeba zalozyc nowy watek z gratulacjami!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
witajcie dzisja rano moja sisotra obudziła mnie takimi slowami:
.(i dorazu kazał wam przekazać)


''dzisiaj o godz.5.50 bóg zesłał nam pięknego aniołka kordiana mateusza ,który jest jak narazie w inkubatorku ,waży 2500 i 48cm.dł.!:tak: Jest przepiękny a my przeszczęśliwi! Urodzony sn!

oczywiscie jagodka was pozdrawia i trzyma kicuki!!!!!!


ja tez pozdrawiam:) szczesliwa ciocia

super pierwsza dzidzia nasza szok !!! :)
gratulacje
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Podobne tematy

Do góry